Písek

 
 

Středisko Svatoplukova

NABÍDKA SLUŽEB

19.03.17

Nabízíme tyto služby ...


Více...
 

V rámci sociální služby poskytované rodinám s dětmi nabízíme pomoc při řešení jejich životní situace a usilujeme o stabilizaci rodiny při fungování v běžném společenském prostředí. Snažíme se omezovat sociální vyloučení rodin či jednotlivců žijících na ubytovně a učit je osobní zodpovědnosti při řešení základních otázek - bydlení, zaměstnání, péče o děti, vzdělání, zdravotní péče apod. 

 

Dětem od tří let do šesti let umožňujeme navštěvovat předškolní klub, kde formou různých výchovně vzdělávacích aktivit připravujeme děti na vstup do základní školy.

 

Dětem školního věku nabízíme doučování, pomáháme vypracovat domácí úkoly a umožňujeme smysluplné trávení volného času při různých kreativních a sportovních činnostech.

 

S dospělými klienty probíhají individuální rozhovory  o jejich životní situaci přímo v prostředí rodiny nebo v kanceláři sociální pracovnic.  

 

V případě potřeby a zájmu doprovázíme klienty k lékaři, do škol, k jednání s úřady, soudy, zajišťujeme kontakt s potřebnými institucemi.

 

Poskytujeme poradenství a podporu při správě rodinného rozpočtu a splácení finančních závazků. Nabízíme pomoc s vyřizováním úředních listin, vyplňováním formulářů, vyřizováním úřední korespondence, se sestavováním životopisu, hledáním zaměstnání a vyhledáváním potřebných informací na internetu.


Méně...
 

PROVOZNÍ DOBA, KONTAKT

pondělí: 8:30 - 14:30

úterý: 8:30 - 14:30 

středa: 8:30 - 14:30

čtvrtek: 8:30 - 14:30 

pátek: 8:30 - 14:30 

 

Kontakt

Svatoplukova ulice 211, 397 01  Písek (ukázat na mapě)

 

Bc. Zuzana Kolářová

sociální pracovnice
mobil: 775 889 705
telefon: 382 270 107

e-mail: Zuzana.Kolarova@nadeje.czPOSLÁNÍ

19.03.17
Posláním sociální práce je poskytnout pomoc osobám, které jsou sociálně vyloučené nebo jim sociální vyloučení bezprostředně hrozí,
Více...
 

Posláním sociální práce je poskytnout pomoc osobám, které jsou sociálně vyloučené nebo jim sociální vyloučení bezprostředně hrozí, při hledání životních cílů, osobního zázemí a společenského uplatnění. Chránit je před strádáním a útiskem a motivovat k možnosti návratu a začlenění do většinové společnosti.


Méně...