Litomyšl

 
 

 
 
Změna v programu

Změna v programu

UPOZORNĚNÍ

10.05.19
V úterý 14.5. z důvodů školení
Více...
 
Změna v programu

V úterý 14.5. z důvodů školení

nebude probíhat klub NADĚJE.

 


Méně...
 
PROGRAM NA KVĚTEN

PROGRAM NA KVĚTEN

V novém květnovém programu nás čeká plno zábavných aktivit. Budeme tvořit ve Středisku volného času a to konkrétně z fima, v klubu si pro změnu vyrobíte své první mýdlo. Čekají vás jarní dobroty a pravý kotlíkový guláš. Sportovní nadšenci se mohou těšit na netradiční vybíjenou, souboj s hadovými koulemi a pro sportovce i nesportovce máme fajn zprávu, která jistě potěší. V květnu se do venkovního areálu klubu vrátí vaše oblíbená trampolína. Na své si přijdou i hráči deskových her, jelikož máme přichystáno plno turnajů v deskovkách. Tak přijď mezi nás. 

02.05.19
 
PROGRAM NA KVĚTEN
 
Velikonoční expedice

Velikonoční expedice

Máš rád napětí? Rád řešíš záhady, rébusy, nebo i křížovky? Láká tě tajemství a možnost naleznutí neznámého pokladu? Přidej se k nám a pojď po stopách Velikonoční expedice! Kdy: středa 17. 04. Sraz: NADĚJE 15:45

15.04.19
 
Velikonoční expedice
 
Program na duben

Program na duben

Jaro je tu a s ním se blíží svátky jara - Velikonoce, a proto jsme pro Vás připravili plno zajímavých aktivit, které jsou spojeny nejen s jarem (Ukliďme Česko), ale právě i s Velikonocemi. Přijďte si k nám vyrobit velikonoční dekorace, odneste si vlastnoručně namalované tričko či tašku. Rozhýbejte svá těla v rytmu zumby či zábavnými hrami na hřišti. S měsícem dubnem se rozloučíme tradičně - po čarodějnicku, opečeme si na zahradě špekáčky a zavítáme na krátkou návštěvu do Bradavic. :-)

02.04.19
 
Program na duben
 
UKLIĎME ČESKO 4. dubna 2019

UKLIĎME ČESKO 4. dubna 2019

Jedná se o dobrovolnickou úklidovou akci, která probíhá na celém území ČR. Cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Přidej se k nám a pojď pomoci přírodě navrátit její přirozenou krásu. :-) Akce se koná 4. dubna 2019, sraz v 15:30 u NADĚJE. S sebou: dobrou náladu, pevnou obuv, rukavice a pytle budou zajištěny.

25.03.19
 
UKLIĎME ČESKO 4. dubna 2019
 
Program na březen

Program na březen

Jaro už je za dveřmi.:-)Taky se na něj těšíte? My v Naději se těšíme hlavně na vás a na vaši účast na zábavných aktivitách, které jsme pro vás připravili. Tento měsíc vás čeká nová výzva a to kulinářská soutěž ve vaření! Pro nadšence pohybu a tance chystáme lekci just dance. Přijďte si k nám zahrát také některé z deskových her a zúčastněte se turnaje v Bláznivé ZOO či jiné hře. Pro kreativní ručičky máme přichystané jarní tvoření. Tak neváhejte a zavítejte k nám. :-)

04.03.19
   
 
Program na březen