Brno

 
 

Aktuální projekty - domov Řečkovice

 
 
Zahradní kompostér

Zahradní kompostér

03.07.19

Na naší zahradě, která slouží klientům Domu Naděje Brno – Řečkovice, bychom chtěli pomocí kompostéru získávat kvalitní hnojivo pro další použití v zahradě.


Více...
 
Zahradní kompostér

 

Na naší zahradě, která slouží klientům Domu Naděje Brno – Řečkovice, bychom chtěli pomocí kompostéru získávat kvalitní hnojivo pro další použití v zahradě. Díky kompostování a vytváření hnojiva svépomocí tak budeme schopni vracet živiny zpět do půdy, zlepšovat tak její vlastnosti a kondici celé zahrady.

 

Od případného dárce uvítáme kompostér ve velikosti až 1000 l, který sám zakoupí či finančně přispěje na jeho pořízení. Odhadovaná částka potřebná ke koupi kompostéru je cca 3.000,--Kč. V případě zájmu o podporu kontaktujte fundraisera naší pobočky Bc. Kateřinu Urbánkovou na tel. 775 118 436 nebo e-mailu katerina.urbankova@nadeje.cz. Fotografie je pouze ilustrativní.

 


Méně...
 
Pítko pro ptáky

Pítko pro ptáky

26.07.18

Okrasné pítko pro ptáčky by se na naší zahradě krásně vyjímalo.


Více...
 
Pítko pro ptáky

Okrasné pítko pro ptáčky by se na naší zahradě krásně vyjímalo. Sloužilo by jako dekorace i jako možnost osvěžení pro ptáčky, kteří jsou na zahradě častými návštěvníky. Pítko je odolné, je vyrobené z kamene. Rádi bychom pořídili pítko v barevnosti růžovošedé žuly.

 

Náklady:

  • krtkovo pítko, růžovošedá žula: 1.090,- Kč + doprava: 720,- Kč

Méně...