Brno

 
 

Pomáhejte s námi

Vážíme si veškeré podpory a pomoci, které se nám od Vás dostává. Právě Vy, naši dárci, se velkou měrou podílíte na zkvalitnění našich služeb poskytovaných seniorům a osobám trpícím Alzheimerovou nemocí a obdobnými typy demence. Co se nám v předchozím období díky štědrosti dárců jak individuálních, tak firemních, podařilo pořídit či zrealizovat, naleznete v rubrice Realizované projekty.

 

Níže nabízíme formy podpory, jejichž prostřednictvím můžete naši činnost podpořit a pomoci nám tak v našem úsilí a poslání.

 

FORMY PODPORY:

 

VĚCNÉ DARY:

  • S našimi klienty rádi kreativně tvoříme, proto uvítáme veškeré dekorační látky, vlnu, vycpávkový materiál, korálky, apod.
  • Věnujeme se také zahradní terapii, při které potřebujeme zejména substrát, zeminu, semínka, květináče, nejrůznější druhy venkovních rostlin (balkonové, trvalky, bylinky, keře a stromky).
  • V našich domovech oslavujeme různé příležitosti a vždy se snažíme nabídnout alespoň malé pohoštění. Pro tyto slavnostní chvíle využijeme cukrárenské a pekárenské výrobky, ovoce, cukrovinky, kávu, výrobky studené kuchyně, nealkoholické nápoje.
  • Do stravovacího provozu uvítáme trvanlivé potraviny - rýži, luštěniny, mouku, cukr, čaj atd.
  • Našim klientům se snažíme vytvořit zdravé a čisté prostředí. Úklidová péče o tři domovy a denní stacionář ale tvoří nemalou finanční položku v rozpočtu. Uvítáme proto veškeré darované dezinfekční, úklidové a prací prostředky. Darovat nám můžete i drogerii - toaletní papír, vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, tekuté mýdlo apod.

 

Dále jsme pro Vás připravili konkrétní přehled toho, co bychom pro naše klienty rádi zakoupili, vybudovali, zrekonstruovali. Zakoupením či přispěním na věc uvedenou v tomto přehledu, získá Vaše pomoc ještě adresnější a konkrétnější podobu. Více najdete v sekci Aktuální projekty.

 

FINANČNÍ DARY:

Finanční dary rádi přijmeme na účet u ČSOB číslo: 382397583 / 0300.

 

DOBROVOLNICTVÍ:

Máte chuť a čas věnovat nám svoji pomocnou ruku?

Navštívili jste dalekou zemi, chováte exotické zvíře, máte zajímavý koníček či práci, hrajete na hudební nástroj, rádi zahradničíte, pletete, háčkujete,...? Jste v něčem dobří? Máte talent?

Přijďte se s námi o to podělit a věnovat kousek radosti i našim klientům. Vítáme jak společnost pro naše klienty (povídání, čtení, doprovody na procházky, různé společné aktivity), tak např. i pomoc při pracích na zahradě a při úklidu.

 

Prostor dáváme firemním dobrovolníkům i soukromým osobám. V rámci firemního dobrovolnictví je nás možno kontaktovat přes portál www.zapojimse.cz. Spolupracujeme s odbornou platformou Byznys pro společnost.

 

Pokud se Vám zalíbila některá z forem podpory, rozhodli jste se nám pomoci a máte ještě nějaké otázky, kontaktujte fundraisera naší pobočky.

 

KONTAKT :

Monika Nykodýmová, projektová manažerka

Tel: +420 775 889 700

Email: monika.nykodymova@nadeje.cz