Brno

 
 

Pomáhejte s námi

Vážíme si veškeré podpory a pomoci, které se nám od Vás dostává. Právě Vy, naši dárci, se velkou měrou podílíte na zkvalitnění našich služeb poskytovaných seniorům a osobám trpícím Alzheimerovou nemocí a obdobnými typy demence. Co se nám v předchozím období díky štědrosti dárců jak individuálních, tak firemních, podařilo pořídit či zrealizovat, naleznete v rubrice Realizované projekty.

 

Níže nabízíme formy podpory, jejichž prostřednictvím můžete naši činnost podpořit a pomoci nám tak v našem úsilí a poslání.

 

FORMY PODPORY:

 

VĚCNÉ DARY:

  • S našimi klienty rádi kreativně tvoříme, proto uvítáme veškeré dekorační látky, vlnu, vycpávkový materiál, korálky, apod.
  • Věnujeme se také zahradní terapii, při které potřebujeme zejména substrát, zeminu, semínka, květináče, nejrůznější druhy venkovních rostlin (balkonové, trvalky, bylinky, keře a stromky).
  • V našich domovech oslavujeme různé příležitosti a vždy se snažíme nabídnout alespoň malé pohoštění. Pro tyto slavnostní chvíle využijeme cukrárenské a pekárenské výrobky, ovoce, cukrovinky, kávu, výrobky studené kuchyně, nealkoholické nápoje.
  • Do stravovacího provozu uvítáme trvanlivé potraviny - rýži, luštěniny, mouku, cukr, čaj atd.

 

Dále jsme pro Vás připravili konkrétní přehled toho, co bychom pro naše klienty rádi zakoupili, vybudovali, zrekonstruovali. Zakoupením či přispěním na věc uvedenou v tomto přehledu, získá Vaše pomoc ještě adresnější a konkrétnější podobu. Více najdete v sekci Aktuální projekty.

 

FINANČNÍ DARY:

Finanční dary rádi přijmeme na účet u ČSOB číslo: 382397583 / 0300.

 

DOBROVOLNICTVÍ:

Máte chuť a čas věnovat nám svoji pomocnou ruku?

Navštívili jste dalekou zemi, chováte exotické zvíře, máte zajímavý koníček či práci, hrajete na hudební nástroj, rádi zahradničíte, pletete, háčkujete,...? Jste v něčem dobří? Máte talent?

Přijďte se s námi o to podělit a věnovat kousek radosti i našim klientům. Vítáme jak společnost pro naše klienty (povídání, čtení, doprovody na procházky, různé společné aktivity), tak např. i pomoc při pracích na zahradě a při úklidu.

 

Prostor dáváme firemním dobrovolníkům i soukromým osobám. V rámci firemního dobrovolnictví je nás možno kontaktovat přes portál www.zapojimse.cz. Spolupracujeme s odbornou platformou Byznys pro společnost.

 

Pokud se Vám zalíbila některá z forem podpory, rozhodli jste se nám pomoci a máte ještě nějaké otázky, kontaktujte fundraisera naší pobočky.

 

KONTAKT:

Bc. Kateřina Urbánková, fundraiser

Tel: +420 775 118 436

Email: katerina.urbankova@nadeje.cz