Brno

 
 

Aktuální projekty - domov Bohunice

 
 
Podsedáky

Podsedáky

09.07.19

Pro klienty domova pro seniory v Bohunicích bychom potřebovali zakoupit nové podsedáky.


Více...
 
Podsedáky

Pro dostatečné pohodlí při sezení na invalidním vozíku je vhodný molitanový podsedák, který má snadno čistitelný potah a je na zip. Aktuálně bychom pro klienty domova pro seniory v Bohunicích potřebovali 4 ks těchto podsedáků.

Dále bychom potřebovali 2 ks antidekubitního podsedáku, který je obzvláště vhodný při prevenci i léčbě proleženin. Hlavním principem tohoto podsedáku je odlehčení částí těla, snížení tlaku při sezení a tím obnovení prokrvení tkáně. Návlek podsedáku je odnímatelný a snadno čistitelný.

 

Náklady:

 

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete finančním darem přispět na zakoupení uvedených pomůcek. V takovém případě můžete kontaktovat fundraisera naší pobočky, Bc. Kateřinu Urbánkovou - e-mail: katerina.urbankova@nadeje.cz, mobil: 775 118 436.

 


Méně...
 
Notebook pro terapii s klienty

Notebook pro terapii s klienty

28.05.18

Někteří z našich klientů jsou již zcela imobilní a upoutaní na lůžko. Snažíme se hledat cesty, jak i tyto klienty aktivizovat.


Více...
 
Notebook pro terapii s klienty

Někteří z našich klientů jsou již zcela imobilní a upoutaní na lůžko. Snažíme se hledat cesty, jak i tyto klienty aktivizovat a přibližovat jim běžný život. Jednou z možností je využití notebooku, který je výborným pomocníkem pro ukazování fotografií, pouštění videí, prezentací, případně i některých aplikací vhodných pro práci s klienty upoutanými v lůžku. Pro naše klienty bychom tedy rádi pořídili lehký notebook s velkým a kvalitním displejem, s dobrou výdrží baterie, např. tento typ.

 

Náklady:


Méně...