Otrokovice

 
 

Pomáhejte s námi

Je vám sympatické to, co děláme a chtěli byste nám pomoci? Možností je hned několik:

  • Zapojte se jako dobrovolníci - dobrovolníci mohou pomáhat při realizaci našich akcí pro veřejnost, mohou dělat společnost našim klientům nebo pomáhat při údržbě naší velké zahrady apod. Možností je mnoho a vítáme každou pomocnou ruku!
  • Zapojte se do akcí pro veřejnost, které pravidelně pořádáme - můžete pomoct při jejich realizaci, darovat věci, které pro akci potřebujeme, ale úplně stačí, když přijdete. Aktuální dění sledujte na našich facebookových stránkách - https://www.facebook.com/nadeje.otrokovice/
  • Podpořte nás finančním darem - můžete darovat pravidelně nebo jednorázově, každou podporu v jakékoliv výši vítáme. Pro zaslání daru můžete využít dárcovského tlačítka v pravé části těchto stránek nebo zaslat dar na náš účet: 1404621369/0300. Po dohodě vám vystavíme darovací smlouvu.
  • Podpořte nás věcným darem - v průběhu roku potřebujeme pro naše klienty spoustu věcí, po dohodě s námi tak můžete koupit konkrétní věc a vaše pomoc tak okamžitě získá konkrétní podobu.

 

Chcete pomáhat s námi? Pro bližší informace a domluvu nás kontaktujte prosím na e-mailu: partneri.otrokovice@nadeje.cz. Děkujeme!