Praha

 
 

Podporují nás

 

V seznamu uvádíme dárce, kteří podpořili naši činnost v aktuálním a předchozím roce. Děkujeme.

ÚSTŘEDNÍ ORGÁNY ČR

27.12.16
Seznam donátorů z řad ústředních orgánů ČR...
Více...
 

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Ministerstvo zdravotnictví

Ministerstvo zemědělství

 

 

 


Méně...
 

MĚSTA A OBCE

12.12.16
Seznam donátorů z řad měst a obcí...
Více...
 

Hlavní město Praha

Městská část Praha 1

Městská část Praha 2

Městská část Praha 3

Městská část Praha 4

Městská část Praha 5

Městská část Praha 6

Městská část Praha 9

Městská část Praha 10

Městská část Praha 11

Městská část Praha 12

Městská část Praha 13

Městská část Praha 14

Městská část Praha 16

Městská část Praha-Libuš

Městská část Praha-Řepy

 


Méně...
 

PODNIKY A PODNIKATELÉ

12.12.16
Seznam dárců z řad podniků a podnikatelů...
Více...
 

2018

AGARIA a.s.

AK-ATELIER, spol. s r.o.

Akacia Group, s.r.o. 

APJ Praha s.r.o.

Avenier a.s.

BAPON - ŠTEPON, s.r.o.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

Coffee Source s.r.o.

Coral Club CZ, s.r.o.

DATRAM PRAHA, spol. s r.o. 

EKOM CZ a.s.

Fide s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

Ing. arch. Lubomír Zeman

Ing. Ivan Jakubec

Ing. Ivo Novák - ŽAKET

Ing. Magdalena Křepinská 

JUDr. Jan Mach

KAMA spol. s r.o.

LASKA DALBOSS, spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

Mars Svratka, a.s.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

Mgr. Renáta Šešínová

Miroslava HAJDUROVÁ

OPTYS, spol. s r.o.

PAS, s.r.o.

PENAM a.s.

PharmDr. Mária Hečková

POTEX s.r.o.

ROPO-drůbež, s.r.o.

Řeznictví, uzenářství - Petr Musil

SALVUS PRAHA Profi s.r.o.

Univerzální zasilatelství, a.s.

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

 

2017

AIRBUZZ s.r.o. 

AK-ATELIER, spol. s r.o.

Aljok Czech s.r.o. 

Arriello s.r.o. 

Asociace turistických oddílů mládeže ČR

BAPON - ŠTEPON, s.r.o.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

DHL solutions k.s.

DIANA COMPANY, spol. s r.o.

EKOM CZ a.s.

EURO MD s.r.o.

Fide s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

Hájek a Boušová, spol. s r.o. 

HELENA LUKAS FOTO, s.r.o. 

Ing. Ivan Jakubec

Ing. Ivo Novák - ŽAKET

Ing. Magdalena Křepinská 

IRENA FALOUTOVÁ F-Denovo

JUDr. Jan Mach

KAMA spol. s r.o.

LAHŮDKY CAJTHAML s.r.o.

LASKA DALBOSS, spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

LN Consulting s.r.o.

Loving Hut spol. s r.o.

Mars Svratka, a.s.

MEC3 s.r.o.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

Nano Energies Trade s.r.o.

Obslužná spol. s r.o.

OPTYS, spol. s r.o.

PAS, s.r.o.

PENAM a.s.

Pharm.Dr. Mária Hečková 

POTEX s.r.o.

PYTLÍK, a.s.

RAFO s.r.o.

ROPO-drůbež, s.r.o.

Řeznictví, uzenářství - Petr Musil

SALVUS PRAHA Profi s.r.o.

Tanvaldent s.r.o.

Univerzální zasilatelství, a.s.

Václav Friedl

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

Zemědělské družstvo Liblice

Zeppelin CZ s.r.o.

 

2016

ACTIVENT 365 s.r.o. (PINGUIN)

AK-ATELIER, spol. s r.o.

BAPON - ŠTEPON, s.r.o.

Clearstream Operations Prague s.r.o.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

Diplomatická akademie s.r.o.

EKOM CZ a.s.

ESTEC, s pol. s r.o.

Fide s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

HELENA LUKAS FOTO, s.r.o.

Hostivařská pekárna, s.r.o.

Ing. Ivan Jakubec

Ing. Ivo Novák - ŽAKET

Ing. Magdalena Křepinská 

IRENA FALOUTOVÁ F-Denovo

JUDr. Jan Mach

KALABRIA, spol. s r.o.

KAMA spol. s r.o.

LASKA DALBOSS, spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

LN Consulting s.r.o.

MAPLAST CZ, s.r.o.

Mars Svratka, a.s.

MASO-PROFIT s.r.o.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

Nano Energies Trade s.r.o.

OPTYS, spol. s r.o.

PAS, s.r.o.

PENAM a.s.

Pharm.Dr. Mária Hečková 

POTEX s.r.o.

Rolnická společnost, a.s.

ROPO-drůbež, s.r.o.

Řeznictví, uzenářství - Petr Musil

SALVUS PRAHA Profi s.r.o.

Univerzální zasilatelství, a.s.

UNTRACO, v.o.s.

Václav Friedl

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

YATE spol. s r.o.

Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o. 

Zemědělské družstvo Liblice


Méně...
 

NEZISKOVÉ PRÁVNICKÉ OSOBY

12.12.16
Seznam dárců z řad neziskových právnických osob...
Více...
 

2018

Druhý sbor Českobratrské církve Evangelické v Praze 3 – Žižkově

Hoffnung und Hilfe e.V.

International Women´s Association of Prague

Nadace Brücke/Most – Stiftung, organizační složka

Nadace JABLOTRON

Nadace VIA
Nadační fond Anima

Pěvecký sbor IMBUS

Potravinová banka Praha, z.s

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

2017
Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Druhý sbor Českobratrské církve Evangelické v Praze 3 – Žižkově

Hoffnung und Hilfe e.V.

Hornomlýnská o.p.s.

International Women´s Association of Prague

Nadace JABLOTRON

Nadační fond Anima

Potravinová banka Praha, z.s.

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

 

2016

České sdružení Církve adventistů sedmého dne

Druhý sbor Českobratrské církve Evangelické v Praze 3 – Žižkově

Hoffnung und Hilfe e.V.

International Women´s Association of Prague

Kongregace Šedých sester III. řádu sv. Františka

Nadace Brücke/Most – Stiftung, organizační složka

Nadace ČEZ

Nadační fond Anima

Potravinová banka Praha, z.s.

Sbor Církve bratrské v Praze 3


Méně...
 

FYZICKÉ OSOBY

12.12.16
Seznam dárců z řad fyzických osob...
Více...
 

2019

Běloglazová Valerie 

Čermáková Kristina

Fassmannová Dagmar

Fialová Tereza

Hašplová Anna

Hellerová Kristina

Holanová Andrea

Jeřábek Vojtěch

Jeřábková Lucie

Jirátková Hana 

Klasová Barbora

Křížovský František 

Maierová Simona

Moricová Kateřina

Paťavová Tereza

Starý Jan

Syblík Petr

Šourková Lenka

Vitoušová Jana 

Volná Veronika

Voráčková Olga

Žohová Šárka

 

2018

Adámek Tomáš

Brožová Michaela

Brunová Veronika

Desenská Jitka

Dobiášová Karolína

Doležal Pavel

Doule Tomáš

Duben Jiří 

Eliáš Jakub

Erberová Sandra

Foglová Veronika

Franzová Martina

Granja Monika, Mgr. 

Gregor Jiří, Ing.

Grinová Renata

Hájek Petr, Mgr.

Hájková Lenka 

Hájková Martina 

Halík Tomáš, Prof. Th.D.

Hamplová Dana

Hanušová Marie

Harvánková Monika 

Hejkrlík Jiří, Ing.

Holomá Pavla

Hrbek Matěj

Chvátal Jakub

Chvojka Tomáš

Janáčková Jitka

Janurová Barbora

Jarolímovi Zdenka a Václav

Jeníčková Lenka

Jirásek David 

Jirsa Jaromír, JUDr.

Kadlecová Emilie

Klimešová Zuzana 

Klímová Irena

Kolman Petr, Mgr. PhD.

Konrádová Dana 

Kostečková Michaela

Krůtovi Marta a Pavel

Langová Renata 

Loucký Milan

Luzarová Kateřina

Macášková Anna

Máchová Anna

Malik David

Malíková Valérie

Marešová Eva

Mego Pavel

Mitisková Radka

Moslerová Alena

Nečasová Eva, RNDr.

Nečasová Jana

Němečková Veronika

Nývlt Štěpán

Pallierová Jana 

Pasiarová Gabriela, Mgr. 

Paťavová Tereza

Paulus Michal

Peroutka Ferdinand

Petrů Alena

Pitnerová Veronika

Pohl Houkalová Irena, MgA.

Poliaková Lenka

Ranš Slavoj, Ing.

Reichlová Tatjana

Rozehnalová Romana, Ing. 

Růžička Milan, Ing.

Sázavská Kateřina

Sčotková Gabriela, Mgr.

Sehnalová Eva

Seidl Pavel

Skopal Jakub

Slabá Alžběta

Straková Eva

Strejcová Štěpánka

Strkulová Suzana

Strouhal Jakub

Svárovská Alena

Šimíková Miroslava, Ing.

Šimková Hana, Mgr.

Šimrád František

Šípová Dagmar

Škarpa Josef, Ing.

Škvorová Eva

Šlégr Pavel, Mgr.

Šmiták Petr Josef 

Štulc Petr

Teplanová Lucie

Tůma Josef, Ing.

Trunkátová Nikola

Válová Renata

Vinopal Stanislav

Vlk Jan

Vroblová Malvína, Ing.

Vršovský Jan

Zaoralová Eva, PhDr.

 

2017

Adámek Tomáš

Doležal Pavel 

Franzová Martina

Gerlová Marcela, Ing.

Gregor Jiří, Ing.

Hájek Petr, Mgr.

Hamplová Dana

Hanuš Martin

Hejkrlík Jiří, Ing.

Höllgeová Klára

Hykovi Jindra a Tomáš

Chmelová Renata 

Chvojka Tomáš

Jeníčková Lenka

Jirsa Jaromír, JUDr.

Klamo Josef

Kolman Petr, Mgr. PhD.

Krůtovi Marta a Pavel

Loucký Milan

Mego Pavel

Mlynarčík Dušan

Mullerová Jana

Nečasová Eva, RNDr.

Nepraš Jiří

Nývlt Štěpán

Pasiarová Gabriela, Mgr.

Paulus Michal

Peroutka Ferdinand

Petrů Alena

Pfau Ralf Uwe, Dr.

Poliaková Lenka

Ranš Slavoj, Ing.

Růžička Milan, Ing.

Seidl Pavel

Scharff Jan

Svárovská Alena

Szende Thomas a Barbara

Ševčík René, Ing.

Šimíková Miroslava, Ing.

Škarpa Josef, Ing.

Šlégr Pavel, Mgr.

Štulc Petr

Tůma Josef, Ing.

Válová Renata

Vinopal Stanislav

Vlk Jan

Vroblová Malvína, Ing.

Vršovský Jan

Zaoralová Eva, PhDr.

 

2016

Adámek Tomáš

Bedrníková Michaela

Brázda Pavel

Doležal Pavel 

Doležalová Kateřina

Franzová Martina

Gerlová Marcela, Ing.

Gregor Jiří, Ing.

Hájek Petr, Mgr.

Hájková Irena

Hamplová Dana

Hanuš Martin

Hejkrlík Jiří, Ing.

Herout Pavel

Holíková Marta

Hykovi Jindra a Tomáš

Chvojka Tomáš

Jarolímovi Zdenka a Václav

Jarošovi

Jašprová Alena

Jeníčková Lenka

Jirsa Jaromír, JUDr.

Kadlčíková Jitka

Kambourová Tzveta

Kolman Petr, Mgr. PhD.

Krůtovi Marta a Pavel

Kubrová Alžběta

Loucký Milan

Mego Pavel

Nečasová Eva, RNDr.

Nepraš Jiří

Nový Zdeněk

Nývlt Štěpán

Ovčáčková Klára

Pasiarová Gabriela, Mgr.

Paulus Michal

Peroutka Ferdinand

Pfau Ralf Uwe, Dr.

Plecháč Pavel, MUDr.

Pohunková Dagmar, MUDr.

Poliaková Lenka

Ráček Rostislav

Ranš Slavoj, Ing.

Růžička Milan, Ing.

Seidl Pavel

Scharff Jan

Svárovská Alena

Svoboda Josef, Ing. 

Szende Thomas a Barbara

Šeflová Marta

Ševčík Julius, MgA.

Šimíková Miroslava, Ing.

Šindelář Martin

Škarpa Josef, Ing.

Šlégr Pavel, Mgr.

Štulc Petr

Tůma Josef, Ing.

Válová Renata

Vinopal Stanislav

Vlk Jan

Voňková Anna

Vroblová Malvína, Ing.

Vršovský Jan

Wiesnerová Věra

Zaoralová Eva, PhDr.

Zuskinová Martina

Zvanovcová Jitka


Méně...