Otrokovice

 
 

POSKYTUJEME SLUŽBY PRO LIDI S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM

 

Přečtěte si o historii a současnosti naší pobočky. V Otrokovicích poskytujeme služby pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením již od roku 1993.

Staňte se také našimi přáteli na  Facebooku.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 
 
3. ročník festivalu Jeden den

3. ročník festivalu Jeden den

10.06.14

V sobotu 7. 6. 2014 proběhl již 3. ročník hudebního festivalu Open-handicap festival JEDEN DEN


Více...
 
3. ročník festivalu Jeden den

V sobotu 7. 6. 2014 proběhl již 3. ročník hudebního festivalu Open-handicap festival JEDEN DEN. Festival je organizován otrokovickou Nadějí a hlavním jeho posláním je spojovat umělce s handicapem a ty zdravé.

 

Letošní ročník zahájil zpěvák z Naděje Jiří Vašíček, který se pravidelně umísťuje na předních příčkách pěveckých soutěží a dále program pokračoval v režii kapel Kula Pikle, Pass, Hudba Fryšták a Xanax. Doprovodný program nabídl návštěvníkům taneční vystoupení různých žánrů od bellydance přes havajské tance, moderní tanec až po báječnou choreografii Afrika v podání taneční skupiny Naděje. V tanečních vstupech se také představila Žaneta Šandorová, TŠ Orientální tance Jana a TS Evans.

 

V historii festivalu jsme měli letos největší návštěvnost i navzdory dalším významným akcím pořádaných v okolí. Děkujeme návštěvníkům za jejich přízeň. Velké poděkování také patří městu Otrokovice za finanční podporu festivalu ve výši 7.000,- Kč a panu starostovi Mgr. Jaroslavu Budkovi, který byl naším čestným hostem. Počasí nám velmi přálo, což podpořilo úspěch celé akce.

 

 

Jeden denJeden den Jeden den Jeden den

 

Tisková zpráva o průběhu festivalu Jeden den.


Méně...
 
Hudební festival JEDEN DEN 7. 6. 2014

Hudební festival JEDEN DEN 7. 6. 2014

16.05.14

Otrokovická Naděje pořádá již 3. ročník hudebního festivalu JEDEN DEN.


Více...
 
Hudební festival JEDEN DEN 7. 6. 2014

Otrokovická Naděje pořádá již 3. ročník hudebního festivalu JEDEN DEN. Tentokrát se akce uskuteční v sobotu 7. 6. 2014 od 17 hodin v Otrokovicích na Štěrkovišti v areálu Rybárny.

 

Na programu se představí kapely KULA PIKLE, Hudba Fryšták, PASS, vítěz hudební soutěže Xanax a oblíbený zpěvák Jirka Vašíček. Přestávky mezi hudební produkcí vyplní taneční vystoupení v podání Taneční školy Orientální tance Jana, taneční skupina otrokovické Naděje, Žaneta Šandorová a TS Evans.

 

Během večera bude zajištěno bohaté občerstvení a osvěžení a také možnost si vychutnat lahodný čaj ve venkovní čajovně.

 

Výtěžek z festivalu podpoří chod Domova Naděje v Otrokovicích.

 

Všichni jste srdečně zváni!

 


Méně...