Zlín

 
 
 
 
 
 
Týden paměti

Týden paměti

17.08.23

Česká alzheimerovská společnost si od r. 1997 připomíná 21. září jako Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci. K této události se již tradičně pojí Týden paměti plný aktivit s cílem upozornit na problematiku Alzheimerovy nemoci. My se k tomuto týdnu připojujeme také. 


Více...
 
Týden paměti

Společně s Kontaktním místem České alzheimerovské společnosti Zlín Vás srdečně zveme na Týden paměti, který se koná od 11. do 24. září 2023. Těšit se můžete na zajímavé přednášky a diskuze.

 

Uvidíme se v otrokovické NADĚJI, Senior Pointu Zlín a v denním stacionáři NADĚJE Zlín.


V případě dotazů na plánované akce kontaktuje Michaelu Hrbáčkovou (kontaktní pracovnice ČALS) - 773 766 821.

 

Těšíme se na Vás.

 Méně...
 
Máte doma staré demižony?

Máte doma staré demižony?

21.07.23

Sociálně terapeutická dílna vyhlašuje sběr demižonů. 


Více...
 
Máte doma staré demižony?

 

Sociálně terapeutická dílna vyhlašuje sběr starých demižonů a jiných vkusných nádob, které jsou vhodné na oplet. Pokud je máte doma a již je nevyužijete, přineste je k nám a my se o ně dobře postaráme. Naši šikovní košíkáři jim dají nový kabátek, takže budou dělat dál radost.


Děkujeme.


Méně...
 
Malé ohlédnutí

Malé ohlédnutí

18.07.23

Všechny naše služby na jednom místě. Podívejte se, co se u nás dělo v roce 2022. 


Více...
 
Malé ohlédnutí

 

Všechny naše služby na jednom místě. Zpříjemněte si horké letní dny příběhy z našich služeb za rok 2022. Naše brožurka je bohatá na fotografie a zajímavosti z jednotlivých služeb. Opakovaně se tak k ní můžete vracet a připomenout si, jaké to je ve zlínské NADĚJI.

 

Příjemné počtení!

 

K přečtení ZDE

 


Méně...
 
Slavíme 10 let!

Slavíme 10 let!

12.07.23

Denní stacionář pro osoby s demencí na Voženílkově 5563 slaví 22. srpna 2023 10. výročí svého založení. 


Více...
 
Slavíme 10 let!

 

 

Denní stacionář pro osoby s demencí na Voženilkově 5563 slaví 10. výročí svého založení a my Vás srdečně zveme na návštěvu. Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá a na to, jaké byly naše začátky.

 

Těšíme se na Vás 22. srpna 2023 v 10 hodin.


Méně...
 
Stříbro je doma!

Stříbro je doma!

10.07.23

Honza Šimák je nejen klientem sociálně terapeutické dílny, ale také nadaný fotbalista, což potvrdil, když se svým týmem přivezl pro Českou republiku stříbro ze Speciální olympiády v Berlíně. 


Více...
 
Stříbro je doma!

Je nám ctí, že se s Vámi můžeme podělit o velký úspěch klienta sociálně terapeutické dílny Honzy Šimáka.Ten byl společně s dalšími sportovci nominován do fotbalového týmu České republiky v rámci Speciální olympiády, která se v tomto roce konala v Berlíně. 

V konkurenci řady států se náš výběr umístil na 2. pozici, když ve finále těsně nestačil na Japonsko. Obrovský týmový úspěch si Honza okořenil potěšující osobní statistikou – v rámci českého národního týmu byl nejlepším střelcem.

 

 

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší organizace, města i České republiky! 

 


Méně...
 
Nová pomoc v denním stacionáři

Nová pomoc v denním stacionáři

28.06.23

Denní stacionář pro osoby s demencí na Voženílkově ulici přivítal nové vybavení.


Více...
 
Nová pomoc v denním stacionáři

Denní stacionář pro osoby s demencí na Voženílkově ulici přivítal nové vybavení. Konkrétně se jedná o invalidní vozíky a kardio křesla, které jsou v této službě nenahraditelné . Pro naše klienty je velmi důležité, aby mohli být co nejvíce součástí běžného života. Proto jim v rámci jejich pobytu ve stacionáři rádi zprostředkováváme kontakt s lidmi na sídlišti, nabízíme výlety do muzea nebo do cukrárny. Pro některé klienty je již velmi obtížná chůze na delší vzdálenost nebo také do kopce a z kopce. Aby pracovníci mohli i hůře pohyblivým klientům procházky nabídnout, potřebují odlehčený a bezpečný invalidní vozík s brzdou, na kterém se bude dobře sedět a manipulace s ním bude lehká. Kardia křesla naši klienti využívají k odpočinku během dne. Jedná se o bezpečná a velmi pohodlná křesla, která mají navíc kolečka, takže se bez problému může vyjet i před náš denní stacionář .

 

Tímto velmi děkujeme Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové za podporu a finanční pomoc při pořízení nových pomocníků pro klienty denního stacionáře.

 


Méně...