Zlín

 
 
 
 
7. benefiční ples byl úzce spjat s projektem Desítka

7. benefiční ples byl úzce spjat s projektem Desítka

Výtěžek 190 tisíc využijeme na nákup nábytku a elektroniky

15.11.17
Letošní benefiční večer...na vlně naděje byl podobný těm předchozím a přece trošku jiný. Zábava se na 6 minut zastavila...
Více...
 
7. benefiční ples byl úzce spjat s projektem Desítka

Letošní benefiční večer...na vlně naděje byl podobný těm předchozím a přece trošku jiný.

Ptáte se, co za tím stálo? Spojení zábavy a nového projektu.

 

...všechno probíhalo standardně - dobrá muzika, tanec, výborný raut, bohatá tombola...a pak jsme uvedli videopředstavení projektu Desítka, bydlení pro deset lidí s postižením. Všichni návštěvníci stáli na parketu s očima upřenýma na plátno, na kterém jsme promítali dílo studenta gymnázia Martina Maliny...

6 minut plných výkřiků radosti, to když se klienti navzájem ve videu viděli, salv smíchu a dojetí, netrpělivý autor a velký potlesk...

Všichni přítomní byli přesvědčeni, že to, co na plese utratil nebo darovali již před akcí, bude dobře a účelně použito. 

 

Děkujeme všem, díky kterým se výtěžek akce vyšplhal ke krásné sumě 190.000 korun!

 

Rádi i Vám představujeme video, které přiblíží to, na čem se teď ve zlínské NADĚJI aktuálně pracuje!

 

Držte nám palce a těšte se na další aktuální zprávy z vybavování a stěhování.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tr7aQGwRFvI&feature=youtu.be

 

Fotogalerie 7. benefiční večer...na vlně naděje

 

 

 

 

 


Méně...
 
Benefiční večer...na vlně naděje

Benefiční večer...na vlně naděje

10.10.17
Benefiční večer...na vlně naděje je v letošním roce úzce spjat s projektem Desítka, chráněné bydlení pro 10 lidí s postižením.
Více...
 
Benefiční večer...na vlně naděje

Benefiční večer...na vlně naděje je v letošním roce úzce spjat s projektem Desítka, chráněné bydlení pro 10 lidí s postižením.

Proto Vás, ještě o něco srdečněji než obvykle, zvu na již tradiční ples! Přijďte se pobavit, zatancovat si, ochutnat něco dobrého z rautu, vyfotit se do fotokoutku, pořídit si tombolu a vězte, že všechny finanční prostředky, které se vyberou budou určeny na nákup vybavení do nových chráněných bytů. 

Těšíme se na Vás!


Méně...
 
Čtvrtletník NADĚJE Zlín

Čtvrtletník NADĚJE Zlín

05.10.17
Uvnitř čísla najdete: Nové auto pro denní stacionář, Prázdninový čas v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež, Rozhovor s
Více...
 
Čtvrtletník NADĚJE Zlín

Uvnitř čísla najdete: Nové auto pro denní stacionář, Prázdninový čas v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež, Rozhovor s klientkou denního stacionáře, Meruňkobraní, Fotogalerii, Kontaktní místo ČALS ve Zlíně a týden paměti, Duše zpívala s NADĚJÍ, Inzerát - dobrovolníci při Národní potravinové bance, Možnost zakoupení výrobků v nové Tkalcovně, O životě v sociálně terapeutických dílnách a chráněném bydlení, Speciální prolínání, NADĚJE se stala členem EASPD, Poděkování Lesům města Zlína, Exkurze tkalců ve Strmilově, 2. díl miniseriálu o Tkalcovně, Pozvánka na Benefiční večer...na vlně NADĚJE.


Méně...
 
Vy rozhodujete, my pomáháme!

Vy rozhodujete, my pomáháme!

Zahradní pergola pro každého

04.10.17
Zahradní pergola pro každého, je název projektu, pro který můžete od 3.10. do 31.10.2017 hlasovat.Je to jednoduché!Po každém nákupu v
Více...
 
Vy rozhodujete, my pomáháme!

Zahradní pergola pro každého, je název projektu, pro který můžete od 3.10. do 31.10.2017 hlasovat.
Je to jednoduché!
Po každém nákupu v obchodních řetězcích Tesco obdržíte hlasovací žeton, který vhodíte do nádoby (s naším označením) za pokladnami.

Můžete hlasovat v těchto prodejnách:
• Tesco Zlín Třída Svobody 836
• Tesco Zlín Tř. 3 května 1170
• Tesco Zlín Kvítková 4352

Vy rozhodujete, my pomáháme...
DĚKUJEME, že nám pomáháte zlepšovat životy seniorů žijících u nás!


Méně...
 
Desítka

Desítka

06.09.17
Desítka je název nového chráněného bydlení pro lidi s mentálním postižením ze Zlína a okolí. Na třídě T. Bati 1010, v domě, který momentálně rekonstruuje
Více...
 
Desítka

Deset prstů, let či kilometrů na kole či během zdolaných? I takové spojení se může dotázaným vybavit. Ten kdo má přehled o dění ve zlínské NADĚJI odpoví bez váhání...

deset šťastných lidí s mentálním postižením! 

 

Desítka je název nového chráněného bydlení pro lidi s mentálním postižením ze Zlína a okolí. Na třídě T. Bati čp 1010, v domě, který momentálně rekonstruuje město a my jej budeme mít v nájmu, najde 10 lidí nový domov. 

Každý bude mít svoji vlastní bytovou jednotku, zařízenou podle Zákona o sociálních službách, tak aby měl své “doma”. To, které nám připadá samozřejmé, ale pro lidi s postižením žijícími se stárnoucími rodiči v jednom bytě, mnohdy pokoji, nepředstavitelné.
Klienti zde budou žít samostatný život, pouze s podporou sociálních pracovníků naší pobočky v běžných časech pracovních dnů. 
Velmi pečlivě jsme osazenstvo domu vybírali a připravovali je na samostatnější život, než žili doposud. 
Velkou radost máme z toho, že 3 z obyvatel Desítky jsou klienti stávajícího chráněného bydlení, kteří se díky podpoře sociálních pracovníků posunuli ve svém životě tak, aby mohli žít jinak, lépe. 

Nyní je před námi velký úkol, a to zajistit vybavení pokojů bytových jednotek nábytkem a elektronikou. Do konce roku 2017 by mělo proběhnout velké stěhování. 

Budeme rádi, když i díky Vám budou žít lidé s mentálním postižením sami, ale s potřebnou podporou.

Nepravidelně vás budeme informovat o stavu domu i o stavu toho, co právě pořizujeme a potřebujeme nakoupit. Sledujte nás na FB https://www.facebook.com/events/982727598533499/?fref=ts.


Méně...
 
Gospely a spirituály počtvrté

Gospely a spirituály počtvrté

Duše zpívej s NADĚJÍ

17.07.17
Již čtvrtý rok se v sobotní podvečer, v Kongresovém centru rozezněly spirituály a gospely z úst lajků, kteří zpívali jako
Více...
 
Gospely a spirituály počtvrté

Již čtvrtý rok se v sobotní podvečer, v Kongresovém centru rozezněly spirituály a gospely z úst lajků, kteří zpívali jako profesionálové.

 

Týden, každý den, podvečer zpívali a zkoušeli účastníci prázdninové gospelové školy Duše zpívej, kam až mohou zajít se svými hlasovými možnostmi. Pod vedením francouzských lektorů Kevona a Rolanda, zlepšovali své projevy a prohlubovali svoji vášeň k hudbě. Nekonečná píle, trpělivost a nadšení vyvrcholilo na závěrečném koncertě...

 

... tento rok byl jiný!

Kevon, nový z dvojice lektorů, přivezl, kromě nám již známého Rolanda, i svoji velkou přidanou hodnotu - neutuchající energii. Zapojil do zpěvu a tance všechny přítomné diváky a posluchače, zpívající vyburcoval svými gesty a mimikou celého těla k neskutečným výkonům. 

 

Velký aplaus, úsměv na rtech a radost v duších. To vše přinesl letošní koncert.

Pro zlínskou NADĚJI byl příležitostí poděkovat všem partnerům a dárcům za podporu při vybavení samostatných bytů pro mentálně postižené.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a za naději ve svých duších.

 

 

Fotogalerie z koncertu Duše zpívej s NADĚJÍ 2017.

 


Méně...