Vysoké Mýto

 
 

Aktuality

I SENIOŘI SE MOHOU ÚČASTNIT SOUTĚŽÍ

I SENIOŘI SE MOHOU ÚČASTNIT SOUTĚŽÍ

15.05.24 | Vysoké Mýto

Letos se naši pracovníci přímé péče, tedy pečovatelky rozhodly zapojit i naše zařízení, naše klienty do výzvy v rámci světového dne hygieny rukou.

 


Více...
 
I SENIOŘI SE MOHOU ÚČASTNIT SOUTĚŽÍ

Letos se pracovníci přímé péče, tedy pečovatelky rozhodly zapojit i naše zařízení, naše klienty do výzvy v rámci světového dne hygieny rukou. Každý rok se 5. května připomíná důležitost mytí rukou jako prevence infekčních nemocí. Litomyšlská nemocnice vyhlásila k tomuto významnému dni soutěž s názvem "Humor a čisté ruce půl zdraví". 

Společnými silami vytvořili klienti a pracovníci domova pro seniory báječný a nápaditý výtvor, který se bude ucházet o možnou výhru nebo alespoň nějakou tu příčku. Za pomocí prstových barev a skvělého nápadu vzniklo viz. obrázek. 


Méně...
 
SWEET FESTIVAL POTŘETÍ PRO NADĚJI

SWEET FESTIVAL POTŘETÍ PRO NADĚJI

03.05.24 | Vysoké Mýto

Srdečně zveme všechny příznivce dobročinných akcí na další ročník Sweet festivalu pořádaný pro Dům pokojného stáří Naděje ve Vysokém Mýtě. Již třetí ročník této krásné akce pro nás pořádá Spolek Pomáhat je v módě a my věříme, že přinese hezké zážitky, příjemně strávený čas a finanční výtežek, který poputuje na dobrou věc. 


Více...
 
SWEET FESTIVAL POTŘETÍ PRO NADĚJI

Srdečně zveme všechny příznivce dobročinných akcí na další ročník Sweet festivalu pořádaný pro Dům pokojného stáří Naděje ve Vysokém Mýtě. Již třetí ročník této krásné akce pro nás pořádá Spolek Pomáhat je v módě a my věříme, že přinese hezké zážitky, příjemně strávený čas a finanční výtežek, který poputuje na dobrou věc.  Výtěžek z této akce je vždy použit ve prospěch našich klientů (nákup pomůcek, návštěva kavárny a jiné). Přijďte se podívat, ochutnat něco dobrého a přispět tam, kde je to potřeba.  

Spolku Pomáhat je v módě předem děkujeme za zajištění všeho potřebného, protože bez nich by nic z toho nebylo. Děkujeme jste skvělí a moc si vážíme vašeho času, nasazení a energie, které věnujete všemu, co děláte.


Méně...
 
HUDEBNÍ SOUBOR JARO

HUDEBNÍ SOUBOR JARO

02.04.24 | Vysoké Mýto

Přestože k nám na návštěvu přijelo jen několik málo členů tohoto souboru, rozhodně je nikdo nemohl přeslechnout. 


Více...
 
HUDEBNÍ SOUBOR JARO

Přestože k nám na návštěvu přijelo jen několik málo členů tohoto souboru, rozhodně je nikdo nemohl přeslechnout. Všichni čtyři účinkující o sobě dali znát ať už vynikající hrou na hudební nástroje tak i skvělým zpěvem lidových písní. Hudební soubor Jaro u nás byl po několikáté a vždy sklidil velký úspěch. Děkujeme za Vaši náklonnost i dalším roce. 


Méně...
 
UKÁZKA VAZEB STŘEDNÍ ŠKOLA ZAHRADNICKÁ

UKÁZKA VAZEB STŘEDNÍ ŠKOLA ZAHRADNICKÁ

02.04.24 | Vysoké Mýto

Děkujeme žákyním a panu učiteli ze Střední školy zahradnické a technické Litomyšl za jejich návštěvu, která obnášela krásné ukázky jarncíh vazeb květin


Více...
 
UKÁZKA VAZEB STŘEDNÍ ŠKOLA ZAHRADNICKÁ

Děkujeme žákyním a panu učiteli ze Střední školy zahradnické a technické Litomyšl za jejich návštěvu, která obnášela krásné ukázky jarních vazeb květin a to nejen s velikonoční tématikou. Převážně pro klientky našeho zařízení to byla velmi vítaná podívaná. Výsledkem jejich snažení bylo několik výrobků, kterými jsme měli možnost vyzdobit prostory v našem zařízení. Velmi nás potěšila také návštěva dárkyně, která nám tento zážitek darovala v rámci Ježíškových vnoučat jako splněné přání a udělala si chvilku a dorazila osobně okouknout jak to bude probíhat. 

 


Méně...
 
ZVÍŘECÍ NÁVŠTĚVY - KOČIČKY

ZVÍŘECÍ NÁVŠTĚVY - KOČIČKY

02.04.24 | Vysoké Mýto

Do našeho zařízení docházejí nejen pejsci na terapie, ale také kočičky a to díky obětavé paní Tauberové z útulku SOS mňau


Více...
 
ZVÍŘECÍ NÁVŠTĚVY - KOČIČKY

Do našeho zařízení docházejí nejen pejsci na terapie, ale také kočičky a to díky obětavé paní Tauberové z útulku SOS mňau. Všechny návštěvy, ale hradíme z příspěvku od nadačního fondu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Není to projekt zaměřený jen na vánoční dárky, ale také na celoroční podporu různých aktivit, dle toho jakou výzvu nadační fond vydá. Výzva na uskutečnění zvířecích návštěv v domově pro seniory pro nás byla jako dělaná a proto jsme se přihlásili a měli to štěstí získat finanční příspěvek. 


Méně...
 
POTĚŠENÍ ZE ZVÍŘECÍCH NÁVŠTĚV

POTĚŠENÍ ZE ZVÍŘECÍCH NÁVŠTĚV

18.03.24 | Vysoké Mýto

Díky nadačnímu fondu českého rozhlasu Ježíškova vnoučata můžeme dopřát návštěvy canisterapeutických pejsků u nás v domově. 


Více...
 
POTĚŠENÍ ZE ZVÍŘECÍCH NÁVŠTĚV

Díky nadačnímu fondu českého rozhlasu Ježíškova vnoučata si můžeme dopřát návštěvy canisterapeutických pejsků u nás v domově. Ježíškova vnoučata jsou projekt nejen o vánočních dárcích, ale je to projekt celoroční, kdy se domovy mohou účastnit různých výzev a tím se stát součástí celoročního potěšení pro klienty domova pro seniory. Naše zařízení mělo to štěstí, že bylo vybráno a dostalo na zvířecí návštěvy finanční příspěvek. Pravidelně k nám dochází paní Andělová a její dvě fenky Goldie a Izzy.


Méně...