Vysoké Mýto

 
 

 
 
Podpora prostřednictvím nákupů v síti o.d. Konzum

Podpora prostřednictvím nákupů v síti o.d. Konzum

05.11.18
I letos jsme byli zařazeni do projektu obchodního družstva Konzum. Uplatněním dárcovského kupónu v obchodě můžetze podpořit nákup antidekubitních matrací pro klienty NADĚJE.
Více...
 
Podpora prostřednictvím nákupů v síti o.d. Konzum

I letos jsme byli zařazeni do projektu obchodního družstva Konzum. Uplatněním dárcovského kupónu v obchodě můžetze podpořit nákup antidekubitních matrací pro klienty NADĚJE. 

 

Pokud předložíte při nákupu v síti o.d. Konzum dárcovský kupón, bude k vašemu nákupu přičtena částka 30 Kč, kterou pak Konzum převede naší organizaci. Navíc ještě v poměru podle přijatých darů rozdělí dalších 100 000 Kč. Kupón není nutné tisknout a nosit s sebou, na pokladně si lze platbu vyžádat - na letácích u pokladny jsou k dispozici kupóny všech organizací do projektu zapojených. 

 

NADĚJE použije veškeré získané prostředky na nákup matrací, které pomáhají při předcházení a léčbě proleženin u klientů trvale nebo převážně upoutaných na lůžko.


Méně...
 
VYSTOUPENÍ ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY

VYSTOUPENÍ ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY

11.12.18
Vánoční atmosfér přišli do Domu pokojného stáří Naděje navodit žáci ZUŠ z Vysokého Mýta. Pro klienty si připravili několik pásem. Nejdříve bylo realizováno
Více...
 
VYSTOUPENÍ ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY

 

Vánoční atmosfér přišli do Domu pokojného stáří Naděje navodit žáci ZUŠ z Vysokého Mýta. Pro klienty si připravili několik pásem. Nejdříve bylo realizováno sólové vystoupení na housle, poté na kytaru a také na saxofon. Žáci dále zazpívali několik písní a rozloučili se s námi vánočními koledami. Klienti si tak s vystupujícími mohli zazpívat a odcházeli příjemně naladěni. Vystoupení se jim moc líbilo.


Méně...
 
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V NADĚJI

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V NADĚJI

10.12.18
Po roce nás ve středu 5. prosince opět v Domě pokojného stáří Naděje navštívil Mikuláš s andělem. Nejen Mikuláš, ale také krásný anděl měli letos spoustu práce,
Více...
 
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V NADĚJI

 

Po roce nás ve středu 5. prosince opět v Domě pokojného stáří Naděje navštívil Mikuláš s andělem. Nejen Mikuláš, ale také krásný anděl měli letos spoustu práce, aby roznesli všem klientům našeho zařízení nadílku. Obyvatelé měli možnost si při mikulášské nadílce zazpívat a zarecitovat.  Všichni jsme si tento den opravdu užili a již teď se těšíme na další shledání za rok.


Méně...
 
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

10.12.18
V pátek 30. listopadu se v Domě pokojného stáří Naděje ve Vysokém Mýtě konal den otevřených dveří. Zájemci si tak mohli prohlédnout naše zařízení a dozvědět se
Více...
 
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

 

V pátek 30. listopadu se v Domě pokojného stáří Naděje ve Vysokém Mýtě konal den otevřených dveří. Zájemci si tak mohli prohlédnout naše zařízení a dozvědět se potřebné informace o poskytovaných službách. Dále si návštěvníci mohli vyrobit vlastní placku, magnetku nebo zrcátko, také se mohli vyzkoušet kompenzační a rehabilitační pomůcky nebo si nechat změřit krevní tlak. Součástí dnu otevřených dveří byla také výstava výrobků klientů. Zájemci mohli navštívit pravidelnou ranní bohoslužbu, zúčastnit se dopolední aktivizační činnosti, nebo odpoledne posedět v čajovně. Dalším zpestřením byla výroba obrázků formou enkaustiky s paní Hanou Tomašovou.


Méně...
 
SETKÁNÍ KLIENTŮ S PANEM ŘEDITELEM

SETKÁNÍ KLIENTŮ S PANEM ŘEDITELEM

10.12.18
Ve středu 28. listopadu proběhlo setkání obyvatel Domu pokojného stáří Naděje s panem ředitelem našeho zařízení – Ing. Milanem Nádvorníkem. Pan ředitel přednesl
Více...
 
SETKÁNÍ KLIENTŮ S PANEM ŘEDITELEM

 

Ve středu 28. listopadu proběhlo setkání obyvatel Domu pokojného stáří Naděje s panem ředitelem našeho zařízení – Ing. Milanem Nádvorníkem. Pan ředitel přednesl účastníkům setkání několik informací, novinek a také upozornění, která se týkají obyvatel zařízení. Byly předány zprávy o finančních záležitostech, o ochraně osobních údajů našich klientů a také o technických záležitostech. Poté následovala diskuze se zodpovězením dotazů klientů panem ředitelem. Na setkání byly z řad zaměstnanců dále přítomny vedoucí domova, sociální pracovnice a personalistka.


Méně...
 
PŘEDNÁŠKA O TRANSSIBIŘSKÉ MAGISTRÁLE

PŘEDNÁŠKA O TRANSSIBIŘSKÉ MAGISTRÁLE

22.11.18
Dnes odpoledne mezi nás zavítal pan Radek Štěpán, který si pro naše klienty připravil povídání o Transsibiřské magistrále, kterou se 4 kamarády loni v létě
Více...
 
PŘEDNÁŠKA O TRANSSIBIŘSKÉ MAGISTRÁLE

 

Dnes odpoledne mezi nás zavítal pan Radek Štěpán, který si pro naše klienty připravil povídání o Transsibiřské magistrále, kterou se 4 kamarády loni v létě procestoval. Cesta trvala 16 dní, 7 dní strávili ve vlaku. Pan Štěpán nejdříve klientům řekl informace o transsibiřské magistrále, která je nejdelší železniční tratí na světě. Hlavní dopravní tepna Ruska, vedoucí v délce 9 288 km z Moskvy do Vladivostoku, byla postavena za vlády ruského cara Alexandra III. za dobu 26 let. Přednáška byla spojena s promítáním fotografií a krátkých videí. Pan Štěpán se zmínil o významných místech, která leží na transsibiřské magistrále – města Jaroslavl, Samara, Čeljabinsk, Jekatěrinburg, Irkutsk a jezero Bajkal, které je nejhlubší na světě. Také zmínil zajímavosti, které je na cestách potkali. Přednáška byla velmi poutavá, klientům se moc líbila a pana Štěpána všichni odměnili potleskem.


Méně...