Litoměřice

 
 

   SBĚR KABELEK ZAČÍNÁ 3.9.2018

LETOS NOVĚ MOŽNOST I DAROVÁNÍ BIŽUTERIE

 

              

 
 
PODĚKOVÁNÍ ZA SPONZORSKÝ DAR

PODĚKOVÁNÍ ZA SPONZORSKÝ DAR

09.10.18
PODĚKOVÁNÍ! A TO OBROVSKÉ PATŘÍ Latislav Tiskárna ZE SULEJOVIC,
Více...
 
PODĚKOVÁNÍ ZA SPONZORSKÝ DAR

PODĚKOVÁNÍ! A TO OBROVSKÉ PATŘÍ Latislav Tiskárna ZE SULEJOVIC, KTEŘÍ SE LETOS STALI SOUČÁSTÍ TÝMU, KTERÝ INTENZIVNĚ PŘIPRAVUJE KABELKOVÝ VELETRH PRO ROK 2018. VELKOU A ŠTĚDROU POMOC V PODOBĚ PLAKÁTŮ A REKLAMNÍ PLACHTY, KTERÉ NÁM VYROBILI A NATISKLI ZCELA ZDARMA NÁM VELICE ULEHČILI VELKÝ STES A KUS PRÁCE. JEŠTĚ JEDNOU VELIKÉ DÍKY ZA VAŠI POMOC!!!


Méně...
 
SPORTOVÁNÍ V MENTAUROVĚ

SPORTOVÁNÍ V MENTAUROVĚ

03.10.18
Velice vydařený sportovní den proběhl minulý týden na skautské základně v Mentaurově kousek od Litoměřic. Už od rána se klienti sociálně terapeutických dílen z Litoměřic a Roudnice
Více...
 
SPORTOVÁNÍ V MENTAUROVĚ

 

Velice vydařený sportovní den proběhl minulý týden na skautské základně v Mentaurově kousek od Litoměřic. Už od rána se klienti sociálně terapeutických dílen z Litoměřic a Roudnice nad Labem pečlivě připravovali. Každý se soustředil na to, aby předvedl co nejlepší sportovní výkon, nasadil toho nejzapálenějšího sportovního ducha a hlavně měl dobrou náladu.

Úvodem jsme se všichni společně seznámili s areálem, který je velice rozlehlý. K dispozici nám byla i prostorná venkovní kuchyň s posezením, kde jsme se po prohlídce společně zahřáli čajem, nebo dobrou kávou, jelikož letní teploty vypadalo, že jsou už nenávratně pryč.

Zakousli jsme každý něco malého k snědku a mohli se vrhnout do připravených aktivit.

 

První disciplínou byl „Hod do díry“. Každý ze závodníků měl pět pokusů na to, trefit se do otvoru a tím tak připsat první body jak na své konto, tak na konto své „rodné dílny“. Cedule s otvory, které byli určené pro tuto disciplínu, připravili sami klienti včetně maleb, za které patří velké díky panu Filipovskému. Cit a nadání pro malování se u pana Filipovského opravdu nezapře. Sami to můžete zhodnotit na přiložených fotografiích.

 

Fotbal, tak přesně to byla druhá zábavná aktivita, které se zúčastnili téměř všichni klienti včetně pracovníků. Závěrečné skóre rozhodlo o vítězství „Roudnické dílny“. Během zápasu nám stoupla teplota o pár stupňů nahoru a začalo hřát sluníčko, které jsme všichni ocenili.

Následně jsme se odebrali zahrát si pétanque, který nás opravdu pobavil. Opět bojovali dílny proti sobě. Úplně poslední síly, které v nás zůstaly, jsme nechali na dráze, kde byl připravený běh pro jednotlivce.

 

Tento den, který byl plný smíchu a emocí, jsme společně zakončili posezením u táboráku. Sportovní den se všem klientům velice líbil a každý si zde našel to své. Budování sebedůvěry a účast na takovýchto akcích je pro handicapované klienty velice důležitá a my jsme vždy upřímně nadšení, když se akce vydaří jak má. Tento společně strávený den splnil veškerá naše i klientská očekávání. Pro velký úspěch jsme se rozhodli tuto akci uspořádat i příští rok. Děkujeme vedení sociálně terapeutické dílny z Roudnice nad Labem za pozvání a přípravu.“ dodala vedoucí sociální pracovnice STD Litoměřice, Bc. Kateřina Drbohlavová.


Méně...
 
K-potravinová sbírka

K-potravinová sbírka

11.09.18
V rámci potravinové sbírky Kaufland jsme získali přes 2,5 tuny potravin a drogerie.


Více...
 
K-potravinová sbírka

V rámci potravinové sbírky Kaufland jsme získali přes 2,5 tuny potravin a drogerie.


Děkujeme moc všem dárcům za štědré dary a rovněž všem dobrovolníkům za pomoc při pořádání této sbírky.

 


Méně...
 
OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE

OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE

29.08.18
SBÍRKA OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE Z LITOMĚŘIC POKRAČUJE  
Více...
 
OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE

SBÍRKA OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE Z LITOMĚŘIC POKRAČUJE. Pokud máte k dispozici nějaké starší oblečení, které by ještě mohlo posloužit někomu jinému a Vy sami už ho neobléknete, darujte ho NADĚJI.

ZA POMOC MOC DĚKUJEME.

 


Méně...
 
ZA POZNÁNÍM LITOMĚŘIC

ZA POZNÁNÍM LITOMĚŘIC

23.8.2018

24.08.18
V samotném závěru léta jsme se s dětmi rozhodli řádně prozkoumat i naše vlastní město Litoměřice
Více...
 
ZA POZNÁNÍM LITOMĚŘIC

V samotném závěru léta jsme se s dětmi rozhodli řádně prozkoumat i naše vlastní město Litoměřice. A byli jsme překvapení, jak málo ho známe. Litoměřice jsou opravdu krásné. A mají jednu úžasnou cukrárnu, ve které jsme litoměřické odpoledne zakončili a tím i celý projekt "NADĚJNÉ VÝLETY PRO DĚTI ZE SOCIÁLNĚ SLABÝCH RODIN".

 

Realizaci projektu podpořila nadace ČEZ, které bychom rádi touto cestou poděkovali za finanční podporu, která umožnila dětem z rodin, které jsou v nepříznivé sociální situaci, objevovat tzv. normální svět. DĚKUJEME ČEZU !!!

 

 

       


Méně...
 
Koupání s klientskými dětmi na Píšťanském jezeře a bloudění v kukuřičném bludišti

Koupání s klientskými dětmi na Píšťanském jezeře a bloudění v kukuřičném bludišti

17.8.2018

23.08.18
Objevili jsme nám neznámou atrakci kukuřičné bludiště a tak jsme to hned museli vyzkoušet. Bludiště nás nezklamalo, dokonce jsme se všichni v pořádku dostali do cíle.
Více...
 
Koupání s klientskými dětmi na Píšťanském jezeře a bloudění v kukuřičném bludišti

Objevili jsme nám neznámou atrakci kukuřičné bludiště a tak jsme to hned museli vyzkoušet. Bludiště nás nezklamalo, dokonce jsme se všichni v pořádku dostali do cíle. Vzhledem ke stále horkému počasí jsme výlet zakončili na píšťanském jezeře, do kterého jsme po průzkumu okolí všichni svorně skočili. Příjemný oběd v místní restauraci byl krásnou tečkou za celým výletem.

 

 

Realizaci projektu podpořila nadace ČEZ, které bychom rádi touto cestou poděkovali za finanční podporu, která umožnila dětem z rodin, které jsou v nepříznivé sociální situaci, objevovat tzv. normální svět.

 

  


Méně...