Mladá Boleslav

 
 

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

08.10.18 | Mladá Boleslav
Pokud se chcete dozvědět o službách, které poskytujeme v NADĚJI Mladá Boleslav osobám bez přístřeší, navštivte nás dne 25. října v
Více...
 
Mladá Boleslav Den otevřených dveří

Pokud se chcete dozvědět o službách, které poskytujeme v NADĚJI Mladá Boleslav osobám bez přístřeší, navštivte nás dne 25. října v době od 10 do 16 hodin. Rádi Vás seznámíme s poskytovanými službami a zodpovíme všechny otázky, které máte na mysli. Jste srdečně zváni!


Méně...
 
Multidisciplinární setkání

Multidisciplinární setkání

12.10.18 | Mladá Boleslav
Minulý pátek naše středisko v Mladé Boleslavi navštívily čtyři pracovnice místního úřadu práce. Přišly zaměstnankyně z oddělení
Více...
 
Mladá Boleslav Multidisciplinární setkání

Minulý pátek naše středisko v Mladé Boleslavi navštívily čtyři pracovnice místního úřadu práce. Přišly zaměstnankyně z oddělení hmotné nouze i zprostředkování zaměstnání. Dámy měly zájem zjistit, jak to vypadá na našem středisku, proto jsme jim udělali menší exkurzi. Zároveň jsme se od nich dozvěděli spoustu informací ohledně fungování úřadu práce a měli jsme možnost zeptat se na otázky ke konkrétním situacím a klientům.

S úřadem práce úzce spolupracujeme při řešení nepříznivé situace našich klientů.

Tímto děkujeme za návštěvu. Jsme rádi, že se toto setkání mohlo uskutečnit a věříme, že dobrá spolupráce bude pokračovat i nadále.


Méně...
 
Klienti uklízeli město

Klienti uklízeli město

04.09.18 | Mladá Boleslav
V pátek jsme využili pěkného počasí a vyrazili jsme s několika klienty do okolí střediska v Mladé Boleslavi sbírat odpadky.
Více...
 
Mladá Boleslav Klienti uklízeli město

V pátek jsme využili pěkného počasí a vyrazili jsme s několika klienty do okolí střediska v Mladé Boleslavi sbírat odpadky. Konkrétně jsme se zaměřili na nedalekou stráň a okolí Klenice. Mile nás překvapila ochota a nasazení klientů, kteří se do úklidu s vervou pustili a nasbírali několik pytlů plných odpadků. Doufáme, že se nám podaří akci znovu zopakovat. 

 


Méně...
 
Dobrovolnice v NADĚJI

Dobrovolnice v NADĚJI

28.05.18 | Mladá Boleslav
Paní Renáta dělá v našem středisku dobrovolnici již pátým měsícem. Je to profesionální kadeřnice, která svůj volný čas věnuje ve
Více...
 
Mladá Boleslav Dobrovolnice v NADĚJI

Paní Renáta dělá v našem středisku dobrovolnici již pátým měsícem. Je to profesionální kadeřnice, která svůj volný čas věnuje ve prospěch našich klientů. Bez nároku na odměnu jim poskytuje veškeré kadeřnické služby. Zájem o stříhání bývá velký. Klienti se s pomocí paní Renáty mohou lépe připravit na pracovní pohovory nebo jiné události... a nebo se prostě jen cítí lépe, když mají nový účes a vypadají k světu. Naší dobrovolnici za její čas a velkou ochotu mnohokrát děkujeme! 


Méně...
 
Předvánoční štědrost

Předvánoční štědrost

18.12.17 | Mladá Boleslav
V předvánočním čase mnoho lidí myslí také na NADĚJI. Velmi příjemně nás překvapilo množství darů, které k nám v posledních dnech
Více...
 
Mladá Boleslav Předvánoční štědrost

V předvánočním čase mnoho lidí myslí také na NADĚJI. Velmi příjemně nás překvapilo množství darů, které k nám v posledních dnech doputovaly. 

 

Jako každý rok NADĚJI podpořilo Centrum 83, které tentokrát uspořádalo sbírku trvanlivých potravin. Naši klienti si tak budou moct přilepšit. 

Obchodní akademie, Vyšši odborná škola ekonomická a Jazyková škola mezi svými zaměstnanci a žáky uspořádaly sbírku ošacení a potravin. Darů nám jejich zástupci přivezli plné auto! 

Členové Nezávislého chovatelského klubu připravili koblihy, na kterých si naši klienti pochutnali. 

Velkou sbírku ošacení pro nás uspořádal také Dům dětí a mládeže Pavilon. Kromě zmíněných větších sbírek vozí dary i jednotlivci. Každý větší i menší dar pomůže dobré věci. Všem dárcům děkujeme. 


Méně...
 
Probační a mediační služba pomáhá NADĚJI

Probační a mediační služba pomáhá NADĚJI

21.11.17 | Mladá Boleslav
Středisko Probační a mediační služby v Mladé Boleslavi je dlouhodobým spolupracovníkem a podporovatelem našeho střediska NADĚJE. Jeho
Více...
 
Mladá Boleslav Probační a mediační služba pomáhá NADĚJI

Středisko Probační a mediační služby v Mladé Boleslavi je dlouhodobým spolupracovníkem a podporovatelem našeho střediska NADĚJE. Jeho zaměstnanci nám pomáhají v řešení situace některých klientů. K tomu nám také čas od času darují staré ošacení nebo nádobí pro naše klienty. Do této bohulibé činnosti se v poslední době zapojily též praktikantky, které na středisko PMS chodí. Patří mezi ně i paní Petra a slečna Romana (na fotografiích). Děkujeme! 

 


Méně...