Nedašov

 
 
 
Chceme být součástí dění v obci

Chceme být součástí dění v obci

Prezentace práce našich klientů

01.12.15
V soboru 28. 11. 2015 proběhl v kulturním domě v Nedašově jarmark s rozsvícením vánočního stromu. Této akce, pořádané klubem místních
Více...
 
Chceme být součástí dění v obci

V soboru 28. 11. 2015 proběhl v kulturním domě v Nedašově jarmark s rozsvícením vánočního stromu. Této akce, pořádané klubem místních seniorů, jsme se zúčastnili a prezentovali výrobky našich uživatelů. Kvalita naší práce byla zhodnocena množstvím prodaných výrobků. Děkujeme pořadatelům za vytvoření prostoru pro naši prezentaci.

Fotografie zde.


Méně...
 
Udržujeme si kondici

Udržujeme si kondici

Soutěž ve společenských hrách v DSS Návojná

27.11.15
Dne 25. 11. 2015  jsme se zúčastnili v DSS Návojná 2. ročníku putovního turnaje ve společenských hrách. Soutěžilo se v pěti
Více...
 
Udržujeme si kondici

Dne 25. 11. 2015  jsme se zúčastnili v DSS Návojná 2. ročníku putovního turnaje ve společenských hrách. Soutěžilo se v pěti disciplínách - dáma, prší, pexeso, stolní tenis a kuželky. Z našeho zařízení soutěžilo 6 klientů a vybojovali pro nás 1. místo v kuželkách a 2. místo v pexesu. Po celou dobu soutěžení panovala příjemná, ale i bojovná atmosféra, neboť po vítězství toužil každý účastník. Klienti z našeho zařízení byli z této akce nadšení. Na závěr bylo pro všechny připraveno občerstvení a diskotéta. Za zprostředkování příjemného odpoledne organizátorům akce moc děkujeme.

Fotografie z akce zde.


Méně...
 
Trávnica nám fandí

Trávnica nám fandí

16.09.15
Besídka na terase
Více...
 
Trávnica nám fandí

Užít si ještě trochu tepla, pohody a dobré nálady se zachtělo všem z nedašovské NADĚJE. A jak se zpívá v jedné známé písni "ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc", tak tomu bylo i u nás - ten napekl cukroví, ten zase zahrál. Dohromady z toho vzešlo příjemné odpoledne s hezkými písničkami, tancem a veselou náladou.

Srdečné poděkování patří všem, kdo se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě tohoto setkání. Zvláštní poděkování patří pěveckému souboru TRÁVNICA, jehož vystoupení pohladilo po duši a dalo zavzpomínat na naše mládí. Fotogragie zde.


Méně...
 
Sportovní dřevorubci podpořili náš domov

Sportovní dřevorubci podpořili náš domov

23.06.15
Poděkování pořadatelům Timbersports Zádveřice
Více...
 
Sportovní dřevorubci podpořili náš domov

Milým překvapením pro nedašovskou pobočku bylo pozvání sportovních dřevorubců STIHL Timbersports Zádveřice na jimi pořádanou akci sportovního odpoledne 20 .6.2015, která se konala na hřišti TJ SOKOL Zádveřice. Záměrem této akce bylo předvést návštěvníkům sportovně adrenalinové odpoledne, s ukázkami bojových sportů a dalších zajímavých vystoupení, ukončené představením borců ze STIHL Timbertsportu v soutěži sportovního dřevorubectví. Hlavní pořadatel akce pan Daniel Hill se rozhodl poukázat část výtěžku z akce na konto nedašovské pobočky. Důvodem jeho rozhodnutí bylo podpořit zařízení, které poskytuje sociální službu jeho těžce nemocnému kamarádovi a spolužákovi. Tímto ušlechtilým gestem se předala nedašovské NADĚJI částka ve výši 16.600 Kč s tím, že se použije na zakoupení elektricky polohovatelného lůžka. Pořadatelům této akce, zejména panu Hillovi, děkujeme.


Méně...
 
Co všechno se dá prožít za jedno odpoledne

Co všechno se dá prožít za jedno odpoledne

01.06.15
Kácení máje
Více...
 
Co všechno se dá prožít za jedno odpoledne

Měsíc uplynul jako voda a májka, která se hrdě tyčila nad našimi domečky a svými barevnými pentličkami zdobila areál, byla pokácena. Na tomto činu se podílelo a přihlíželo mu hodně našich uživatelů, kteří se po celé odpoledne dobře bavili.  Bylo připraveno skvělé občerstvení a zábavný doprovodný program, jehož vrcholem bylo vystoupení taneční skupiny  FADILAH, zabývající se orientálními tanci. Půvabné mladé slečny tančící na zelené trávě nám připadaly jako víly a byly potěšením pro naše oči. Nově jsme si vyzkoušeli hrát pétanque nebo hádat evergreeny pouštěné pozpátku. O hudební doprovod se nám postarala naše vlastní kapela a vlastní dýdžej. Fotografie zde.


Méně...