Litoměřice

 
 

PRÁVĚ PROBÍHÁ VEŘEJNÁ SBÍRKA

PRO HANDICAPOVANÉ

 

"Děkujeme vám, že pomáháte s námi."

 

       

 

              

 
 
OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE

OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE

29.08.18
SBÍRKA OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE Z LITOMĚŘIC POKRAČUJE  
Více...
 
OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE

SBÍRKA OBLEČENÍ PRO BEZDOMOVCE Z LITOMĚŘIC POKRAČUJE. Pokud máte k dispozici nějaké starší oblečení, které by ještě mohlo posloužit někomu jinému a Vy sami už ho neobléknete, darujte ho NADĚJI.

ZA POMOC MOC DĚKUJEME.

 


Méně...
 
ZA POZNÁNÍM LITOMĚŘIC

ZA POZNÁNÍM LITOMĚŘIC

23.8.2018

24.08.18
V samotném závěru léta jsme se s dětmi rozhodli řádně prozkoumat i naše vlastní město Litoměřice
Více...
 
ZA POZNÁNÍM LITOMĚŘIC

V samotném závěru léta jsme se s dětmi rozhodli řádně prozkoumat i naše vlastní město Litoměřice. A byli jsme překvapení, jak málo ho známe. Litoměřice jsou opravdu krásné. A mají jednu úžasnou cukrárnu, ve které jsme litoměřické odpoledne zakončili a tím i celý projekt "NADĚJNÉ VÝLETY PRO DĚTI ZE SOCIÁLNĚ SLABÝCH RODIN".

 

Realizaci projektu podpořila nadace ČEZ, které bychom rádi touto cestou poděkovali za finanční podporu, která umožnila dětem z rodin, které jsou v nepříznivé sociální situaci, objevovat tzv. normální svět. DĚKUJEME ČEZU !!!

 

 

       


Méně...
 
Koupání s klientskými dětmi na Píšťanském jezeře a bloudění v kukuřičném bludišti

Koupání s klientskými dětmi na Píšťanském jezeře a bloudění v kukuřičném bludišti

17.8.2018

23.08.18
Objevili jsme nám neznámou atrakci kukuřičné bludiště a tak jsme to hned museli vyzkoušet. Bludiště nás nezklamalo, dokonce jsme se všichni v pořádku dostali do cíle.
Více...
 
Koupání s klientskými dětmi na Píšťanském jezeře a bloudění v kukuřičném bludišti

Objevili jsme nám neznámou atrakci kukuřičné bludiště a tak jsme to hned museli vyzkoušet. Bludiště nás nezklamalo, dokonce jsme se všichni v pořádku dostali do cíle. Vzhledem ke stále horkému počasí jsme výlet zakončili na píšťanském jezeře, do kterého jsme po průzkumu okolí všichni svorně skočili. Příjemný oběd v místní restauraci byl krásnou tečkou za celým výletem.

 

 

Realizaci projektu podpořila nadace ČEZ, které bychom rádi touto cestou poděkovali za finanční podporu, která umožnila dětem z rodin, které jsou v nepříznivé sociální situaci, objevovat tzv. normální svět.

 

  


Méně...
 
Dopolední výlet na Radobýl 17.8.2018

Dopolední výlet na Radobýl 17.8.2018

17.08.18
Další plánovaný výlet s klienty sociálně terapeutické dílny a chráněného bydlení NADĚJE je za námi. Právě dnes jsme vyrazili všichni společně na kopec, který se tyčí
Více...
 
Dopolední výlet na Radobýl 17.8.2018

Další plánovaný výlet s klienty sociálně terapeutické dílny a chráněného bydlení NADĚJE je za námi. Právě dnes jsme vyrazili všichni společně na kopec, který se tyčí nad Litoměřicemi a byl to právě Radobýl. Počasí nám opět přálo, tak jsme se rozhodli, že si sebou vezmeme deky a uděláme si malý piknik. Občerstvení ve formě ovocných a zeleninových špízů připravili pracovníci sociálních služeb ještě před odjezdem.

 

Pod vrchol kopce jsme se nechali odvést minibusem, který terén zvládl raz dva. Po krátké procházce lesem jsme se ocitli na louce, odkud byl krásný výhled. Rozbalili jsme tedy deky a tácy se špízy a relax v přírodě mohl začít. K odpočinku nám vedoucí chráněného bydlení pověděla několik informací o zdravé výživě a donesla dalekohled, kterým jsme následně mohli dohlédnout i na další okolní kopce Českého středohoří a poznat tak blíže okolí města ve kterém klienti žijí a pracují.

 

Na závěr se pár odvážlivců vydalo s pracovníky až na úplný vrchol kopce, kde mohli vidět z té krásy kolem nás ještě o trochu víc. Ostatní zamířili z loučky pod vrcholem opět rovnou k minibusu, který je odvezl zpět do Litoměřic.

 „Pro několik klientů byl tento výšlap premiérou, navíc si každý z klientů na výletě našel to své a všichni si ho opravdu užili. “ sdělila sociální pracovnice chráněného bydlení NADĚJE.


Méně...
 
DRUHÝ ROČNÍK ORIENTAČNÍHO BĚHU NADĚJE 2018

DRUHÝ ROČNÍK ORIENTAČNÍHO BĚHU NADĚJE 2018

14.08.18
Tuto sobotu 11. 08. 2018 proběhl již druhý ročník Orientačního běhu NADĚJE. Oproti loňskému roku nám počasí opravdu přálo. Tudíž mohli závodníci vyběhnout na obě
Více...
 
DRUHÝ ROČNÍK ORIENTAČNÍHO BĚHU NADĚJE 2018

Tuto sobotu 11. 08. 2018 proběhl již druhý ročník Orientačního běhu NADĚJE. Oproti loňskému roku nám počasí opravdu přálo. Tudíž mohli závodníci vyběhnout na obě přichystané trasy. Náročnější trasa byla dlouhá přibližně 6 km, na rozdíl od trasy druhé, která byla určena nejmladším závodníkům a maminkám s kočárky, ta měřila přibližně 1 km.

Obě trasy startovaly na vrcholu Mostné hory u restaurace Legendy a obě se zase potkaly v oblasti Pokratického potoka, kde proběhlo vyhlášení a odměnění závodníků. Klobouk dolu nejmladší závodnici, které bylo pouhých 10 měsíců. V cíli se mohli zúčastnění zastavit v dílničce, kde si mohli vyrobit z korálků náramek na ruku či náušničky. Samozřejmě na všechny čekalo i drobné občerstvení, které si závodníci opravdu vychutnávali.

Za finanční podporu jsme velice vděční. Rádi bychom touto cestou proto poděkovali firmě HENNLICH s.r.o. a Ústecké komunitní nadaci za jejich podporu. Dále patří velké DÍKY dobrovolníkům, které se podíleli na přípravách a organizaci běhu a ten největší DÍK patří všem běžcům, kteří se toho nebáli a vyběhli v těchto parních dnech na trať.


Méně...
 
NADĚJNÉ VÝLETY S KLIENTSKÝMI DĚTMI, PODPOŘENO NADACÍ ČEZ

NADĚJNÉ VÝLETY S KLIENTSKÝMI DĚTMI, PODPOŘENO NADACÍ ČEZ

08.08.18
Touto cestou bychom rádi vyjádřili vděk výrobci elektřiny ČEZ, který nám poskytl grant na pořádání výletů pro děti s nízkopříjmových rodin. S dětmi jsme navštívili mnoho zajímavých
Více...
 
NADĚJNÉ VÝLETY S KLIENTSKÝMI DĚTMI, PODPOŘENO NADACÍ ČEZ

Touto cestou bychom rádi vyjádřili vděk výrobci elektřiny ČEZ, který nám poskytl grant na pořádání výletů pro děti s nízkopříjmových rodin. S dětmi jsme navštívili mnoho zajímavých a zábavných míst.


Navštívili jsme adventní trhy v Ústí nad Labem, zoologické zahrady v Děčíně a Ústí nad Labem, kde děti poznaly nová zvířata, které neznaly. Dále jsme s dětmi jeli do IQ Parku v Liberci, kde si děti procvičily své znalosti a dovednosti a vyzkoušely, jak některé věci vlastně fungují.


V úmorném horkém počasí jsme jeli do Štětí a na Píšťanské jezero, kde se děti i vykoupaly. Dalším výletem byl výlet do Tobogaparku v Praze, kde se děti vyřádily v zábavném centru a zároveň poznaly krásy našeho hlavního města Prahy. Děti si výlety užily a zároveň získaly nové zkušenosti a poznatky. Děkujeme skupině ČEZ za podporu.

 

           


Méně...