Litomyšl

 
 

 
 
Netradiční zimní olympijské hry 
5. února 2019

Netradiční zimní olympijské hry 5. února 2019

Zítra nás v Naději čekají netradiční zimní olympijské hry! Máš doma boby či sáňky a rád vyvádíš ve sněhu? Přijď za námi a užijeme si príma dopoledne. :-) Teplé oblečení a vhodná obuv do sněhu podmínkou. :-) A pro ty, kteří nebudou sjíždět zasněžené svahy máme připravený ranec her do klubovny a tělocvičny. :-) Zítra se budeme těšit.

04.02.19
 
Netradiční zimní olympijské hry 
5. února 2019
 
Program na únor

Program na únor

S novým pololetím přichází i nový program pro vás, kluci a holky! Pro sportovní nadšence máme připraveny sportovní soutěže, posilování a florbalové odpoledne. Milovníci jídla se mohou podílet na přípravě některého z nabízených pokrmů. A máte rádi deskové hry? Ano?! A víte, zda umí prase létat? Má kočka rohy? Bude právě tvoje želva rychlejší než jiná? Přijď si zahrát turnaj deskových her a užiješ si plno zábavy a možná právě v tobě najdeme talent! :-)

31.01.19
   
 
Program na únor
 
Jarní prázdniny v NADĚJI

Jarní prázdniny v NADĚJI

Přijďte do NADĚJE ve svém volném čase strávit jarní prázdniny plné zábavy! Čekají vás netradiční olympijské hry, tvořivé činnosti, karnevalové soutěže a velká krabice plná Lega. Jen nezapomeňte, že o prázdninách máme otevřeno od 8 do 13 hodin. :-)

18.01.19
 
Jarní prázdniny v NADĚJI
 
DESK FEST

DESK FEST

Zahrát a zahřát. Sobota 19. 1. 2019 Čas: 13:00 - 19:00 hodin

03.01.19
Máš rád deskové hry?  Chtěl by ses naučit nějakou novou deskovku či si zahrát nějakou svou oblíbenou? Tak neváhej a přijď
Více...
 
DESK FEST

Máš rád deskové hry?  Chtěl by ses naučit nějakou novou deskovku či si zahrát nějakou svou oblíbenou? Tak neváhej a přijď si zahrát s kamarády, rodiči či prarodiči a užij si zábavu po celé sobotní odpoledne.

 

13:00 - 19:00 hodin

Vstupné 30 Kč

Občerstvení zajištěno

Velký sál Lidového domu, Litomyšl


Méně...
 
Nový rok a s ním i nový program

Nový rok a s ním i nový program

31.12.18
Nový program máme tu ! ! Začínáme už 2.1. . ale POZOR protože jsou prázdniny, máme dopolední provoz od 8 do 13 hodin. Přijďte, budeme
Více...
 
Nový rok a s ním i nový program

Nový program máme tu ! ! Začínáme už 2.1. . ale POZOR protože jsou prázdniny, máme dopolední provoz od 8 do 13 hodin. Přijďte, budeme se těšit.:-) 


Méně...
 
Když Vánoce klepou na dveře

Když Vánoce klepou na dveře

29.11.18
V sobotu 8. 12. od 10 do 17 hodin srdečně zveme na  příjemné vánoční tvoření do Smetanova domu. Různé litomyšlské organizace
Více...
 
Když Vánoce klepou na dveře

V sobotu 8. 12. od 10 do 17 hodin srdečně zveme na  příjemné vánoční tvoření do Smetanova domu. Různé litomyšlské organizace tradičně  připravují pro veřejnost pestrý výběr nápadů  pro zvelebení domovů  či jídelních stolů v době vánoc.

Středisko volného času s Rodinným centrem potěší především ty, kteří pracují rádi s přírodními materiály. V plánu je  výroba  svícnů a andělíčků ze šišek, skřítka z březového polínka, vánočně zdobený květináč. Naděje nabídne inovaci enkaustických přáníček s Betlémem a třpytivé gelové svíčky. Na své si rovněž přijdou i ti, kteří ke zkrášlení rodinného krbu používají jehlu a nit, protože pod vedením Aleny Stráníkové se opět chystá zajímavá patchworková šicí dílna.

Přijďte se potěšit, zkusit si vyrobit něco pro radost či vychutnat v restauraci Karlov kulinářské speciality, které se doslova  rozplynou na jazyku. Můžete vejít bez klepání, určitě vás rádi uvidíme.

 


Méně...