Litomyšl

 
 

 
 
DUHOVÉ KŘÍDLO

DUHOVÉ KŘÍDLO

Jeli jsme opět na vystoupení

28.04.17
Tentokrát jsme nacvičili Prodanou nevěstu.
Více...
 
DUHOVÉ KŘÍDLO

Pardubický kraj  a Národní rada zdravotně postižených uspořádala 27.4.2017 regionální kolo přehlídky sociálních služeb v různých kategoriích . Již potřetí jsme mohli být u toho také. Pro svoje vystoupení jsme vybrali netradiční ztvárnění  Prodané nevěsty. Nacvičování nás velmi těšilo a samotné vystoupení pobavilo mnoho účastníků v sále.

Velké poděkování za uskutečnění vystoupení patří paní Renátě Glänznerové za zapůjčení krásných historických kostýmů. Děkujeme. 


Méně...
 
DUBNOVÉ AKTIVITY

DUBNOVÉ AKTIVITY

Jaro se nám dostalo do programu.

05.04.17
Jaro je tu, pojďte využít barev a teplého počasí společně. No a když nám zaprší i tak máme bezva program. 
Více...
 
DUBNOVÉ AKTIVITY

Pojďte si vyrobit velikonoční dekorace, ochutnat jarní kaši, zkusit štěstí po králičí stezce. Co si pod tím představit? Přijďte a uvidíte Smějící se. Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko a tak prosíme všechny dobrovolníky dne 7. 4. o pomoc.

I tento měsíc vyzkoušíme nové hry, zasoutěžíme si, popovídáme a mnoho jiného. 

Očekávanou událostí měsíce dubna je Duhové křídlo 2017. Divadelní klub má ještě mnoho práce, a tak prosíme herce a herečky o účast na zkouškách. Mrkající

 

Těšíme se. 


Méně...
 
Březen měsíc v MEGA stylu!

Březen měsíc v MEGA stylu!

Březnové aktivity.

01.03.17
Divadelní klub, turnaj v pamatováku, kosmetický salón, langoše a mnoho dalšího. 
Více...
 
Březen měsíc v MEGA stylu!

Je tu březen a čekají nás jarní prázdniny. I tyto dny můžeme trávit společně. Během jarních prázdnin bude NADĚJE otevřena od 8 do 13 hod. 

 

A co nás čeká? Samé mega aktivity. Podívej se do programu, vyber si zajímavou činnost a přijď mezi nás. Kdo si nevybere, může přijít popovídat si, pobýt mezi námi. 


Méně...
 
ÚNOROVÝ PROGRAM

ÚNOROVÝ PROGRAM

Zveme k zajímavým činnostem

01.02.17
V únoru bude mít v NADĚJI své místo sport, kulinářské dobroty, povídání o prátelství a lásce, výtvarné altivity i relax...
Více...
 
ÚNOROVÝ PROGRAM

Únor, valentýnský svátek přímo vybízí k tomu, abychom si povídali o přátelství a lásce. Beseda s Petrem Kadlecem bude zaměřena na jednání a věci, které přátelství budují a tvoří. Pojmenujeme si i věci, které naopak vztahy boří, jaké signály vysíláme druhým do okolí..

Těšíme se na bowling, kruhový tréning i nějaké dobroty...Přijdte se podívat..


Méně...
 
Festival deskových her 21.1.2017

Festival deskových her 21.1.2017

Akce pro tříkrálové koledníky i širokou veřejnost

23.01.17
Na organizaci se podílelo několik subjektů: Charita, NADĚJE, DDM a Klub stolních a deskových her.
Více...
 
Festival deskových her 21.1.2017

Celý sál Lidového domu v Litomyšli se zaplnil a průběžně se měnil rodinami tříkrálových koledníků nebo fanoušků deskových her. Hry na kooperaci, postřeh, zručnost, strategii se společně s organizátory postaraly o pěkné zabavné odpoledne.


Méně...
 
HOKEJOVÝ ZÁPAS PRO NADĚJI

HOKEJOVÝ ZÁPAS PRO NADĚJI

Plyšáková charitativní akce pořádaná Fan klubem HC Litomyšl

19.01.17
Zimní stadion se při prvním gólu zaplnil plyšovými zvířátky.
Více...
 
HOKEJOVÝ ZÁPAS PRO NADĚJI

Dne 18. 1. 2017 jsme se vydali fandit hokeji. Díky členům fanklubu HC Litomyšl, jsme měli možnost povzbudit domácí HC Litomyšl v obtížném zápase proti HC Spartak Polička. Zápas byl jedinečný nejen celkovým skóre 11:1 pro domácí tým, ale i zpestřením hry o lavinu plyšových hraček, které zasypali ledovou plochu stadionu po prvním střeleném gólu domácího družstva. 

Plyšová nadílka putovala po zápase do naší služby, kde bude rozdělena dětem. Vzhledem k celkovému množství bude radost předána i dětem na pobočku NADĚJE Česká Třebová. 

 

Děkujeme členům Fanklubu HC Litomyšl za organizaci celé akce, bezvadnou atmosféru během celého zápasu, krásný zážitek a  čas nám věnovaný. 


Méně...