V seznamu uvádíme dárce, kteří podpořili naši činnost v aktuálním a předchozím roce. Děkujeme.
V seznamu uvádíme dárce, kteří podpořili naši činnost v aktuálním a předchozím roce. Děkujeme.
Seznam donátorů z řad ústředních orgánů ČR...
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Seznam donátorů z řad měst a obcí...
Hlavní město Praha
Městská část Praha 1
Městská část Praha 2
Městská část Praha 3
Městská část Praha 4
Městská část Praha 5
Městská část Praha 6
Městská část Praha 10
Městská část Praha 11
Městská část Praha 12
Městská část Praha 13
Městská část Praha 14
Městská část Praha 16
Městská část Praha-Libuš
Městská část Praha-Řepy
Seznam dárců z řad podniků a podnikatelů...
2024
Bezedná miska s.r.o.
Danone, a.s.
EKOM CZ a.s.
LASKA DALBOSS spol. s r.o.
LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.
PENAM a.s.
POTEX Green & People z.ú.
Zeppelin CZ s.r.o.
2023
Alza.cz a.s
BAPON - ŠTEPON, s.r.o.
Bezedná miska s.r.o.
Bushman s.r.o.
CLQ Group s.r.o.
Coca Cola HBC.
Danone, a.s.
EKOM CZ a.s.
FIDE s.r.o.
Four Seasons Hotel Prague
Franke s.r.o.
JUDr. Jan Mach
KAMA spol. s r.o.
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
LASKA DALBOSS spol. s r.o.
LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.
Loving bistro OC DBK Budějovická Praha 4
Merch4U
Miroslava HAJDUROVÁ
NK Law Group, advokátní kancelář, s.r.o.
OEZ s.r.o.
PAS s.r.o.
Paul's Bohemia, s.r.o.
Pavel Hnilička Architects + Planners s.r.o.
PENAM a.s.
POTEX Green & People z.ú.
Power-Energo s.r.o.
PRIX CZ s.r.o.
Quanda International s.r.o.- marketingová aplikace Quanda
Ryor a.s.
Schulte TZB s.r.o.
Siemens s.r.o.
The Boston Consulting Group, s.r.o.
Vandemoortele Europe NV, český odštěpný závod
Velkoohradská realitní s.r.o.
Zóna obuv s.r.o.
Seznam dárců z řad neziskových právnických osob...
2024
Česká federace potravinových bank
Potravinová banka Praha a SK, z.s.
Sociální nadační fond hlavního města Prahy
Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové
2023
BREAKFASTSTORY s.r.o.
Česká federace potravinových bank
České sdružení Církve adventistů sedmého dne
Druhý sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 3 - Žižkově
Evangelická církev augsburského vyznání v České republice
International Women´s Association of Prague
Nadace ČEZ
Potravinová banka Praha a SK, z.s.
Restart Shop
Sbor Církve bratrské v Praze - Velká Ohrada
Sociální nadační fond hlavního města Prahy
Spolek mediků českých
Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové
Seznam dárců z řad fyzických osob...
2023
Absolonová Jitka
Adámek Tomáš
Barčiaková Lucia
Bělohoubková Jiřina
Bernatt-Reszczynská Markéta
Bímová Andrea
Bínová Kateřina
Blažková Ivana
Blišťan Adam
Boubínová Eliška
Brouček Marek
Bruna Petr
Cimová Galina
Creighton Lucie
Čermák Jan
Čiháková Klára
Čížek Filip
Danczi Viktor
Davčíková Gabriela
Desenská Jitka
Dubovská Eva
Duraj Jana
Ehrlichová Marie
Fassmannová Dagmar
Fendrychová Alena
Filip Petr
Folkman Daniel
Franková Alžběta
Franzová Martina
Frelich Zdeněk
Frydrýšková Denisa
Gašparová Miroslava
Hájek Petr
Halounková Andrea
Hamplová Jana
Hanzély Ivan
Hejkrlík Jiří
Hejlová Renáta
Hejrovská Aneta
Hepnerová Klaudie
Hlinková Veronika
Holečková Olga
Hromádka Jakub
Charvát Pavel
Chrigui Veronika
Chvojka Tomáš
Janáčková Jitka
Jančuška Ivan
Jelínek Michal
Jelínková Eva
Jerichová Lana
Jeřábková Iva
Jeřábková Kristina
Kadlecová Emilie
Kafková Simona
Kellerová Alena
Klasová Barbora
Klempa Jiří
Klika Jan
Klímová Jana
Klímová Andrea
Kloubová Kateřina
Kochová Ivana
Kolaja Josef
Kollarová Klaudia
Koubelová Svatava
Koumarová Lenka
Kovařík Jan
Král Václav
Králová Klára
Kubátová Hana
Kubík Pavel
Kučera Tomáš
Kvasnička Ondřej
Kvizda Jakub
Lasák Luděk
Loucký Milan
Ludvík Jan
Luhan Jiří
Mach Jan, JUDr.
Mára Michal, prof. MUDr. CSc.
Mareš Pavel
Martinů Petr
Martinů Veronika
Micková Zuzana
Minářová Gabriela
Moučková Ludmila
Moudrá Wünschová Irena
Mrnková Nina
Nehasilová Eliška
Nohejl Adam
Novák Marek
Novotný Ctibor
Pačesová Anna
Pallierová Jana
Papršteinová Jana
Pejšová Monika
Petrová Markéta
Petříčková Julie
Pfannová Hana
Pilařová Zuzana
Pitronová Lenka
Polášek Martin
Poliaková Lenka
Procházková Adéla
Procházková Iva
Pruner Zieglerová Dana
Rampas Tomáš
Reichlová Tatjana
Růžička Milan
Rýdl Jiří
Schovancová Jaroslava
Sirová Zuzana
Slavíček Aleš
Slunečková Miroslava
Smithová Simona
Sokol Boris
Souček Jan
Soukup Lukáš
Soukupová Barbora
Sršňová Milena
Syblík Petr
Šimková Martina
Škarpa Josef
Šourek Jiří
Štádler Jaromír
Štingl Michal
Štulc Petr
Tlumočnický tým Tichého světa
Toupinets Andrei
Vaněčková Markéta
Vašek Richard
Veselá Eva
Vinka Eva
Vlk Jan
Voráčková Theodora
Voráčková Olga
Vroblová Malvína
Walter Daniel
Werner Jana
Zahradníková Zuzana