penzion Brno

Zlín

Seznam poboček
 
 
 
 
Slavnostní ekumenická bohoslužba

Slavnostní ekumenická bohoslužba

21.10.16
Ve středu 19. října jsme na domově zažili slavnostní chvíle - společně jsme při ekumenické bohoslužbě slavili 10 let poskytování služeb v nové budově Domu pokojného
 
Více...
Slavnostní ekumenická bohoslužba

Ve středu 19. října jsme na domově zažili slavnostní chvíle - společně jsme při ekumenické bohoslužbě slavili 10 let poskytování služeb v nové budově Domu pokojného stáří na Jižních Svazích. Tato bohoslužba byla první akcí, kterou si toto výročí chceme připomenout. 

Snad na vás slavnostní atmosféra dýchne i z fotografií... 

Děkuji všem, kteří tuto slavnostní chvíli přišli s námi prožít.

 
Benefiční večer...na vlně naděje

Benefiční večer...na vlně naděje

Pojďte s námi na ples a pomůžete dobré věci!

17.10.16
Již 6. benefiční večer zlínské NADĚJE na IH Moskva! Přijměte naše vřelé pozvání, protože pomáhat a přitom se dobře bavit...TO LZE!
 
Více...
Benefiční večer...na vlně naděje

Těšte se na botahou tombolu, pestrý raut, příjemnou hudbu k tanci i poslechu, fotokoutek, vystoupení zaměstnanců a klientů NADĚJE a hlavně na příjemná setkávání, o kterých tento večer je!

Neváhejte a zakupte si svoji vstupenku! 

 
Čtvrtletník NADĚJE Zlín

Čtvrtletník NADĚJE Zlín

září 2016

07.10.16
Uvnitř čísla najdete: zprávy z Vizovic, grilovací párty, přesná šipka v Otrokovicích, vzpomínky na Ploštinu, zprávy z fundraisingu, cesta do Prahy, změny v chráněném bydlení.....
 
Více...
Čtvrtletník NADĚJE Zlín

Uvnitř čísla najdete: zprávy z Vizovic, grilovací párty, přesná šipka v Otrokovicích, vzpomínky na Ploštinu, zprávy z fundraisingu, cesta do Prahy, změny v chráněném bydlení, výstava obrazů - Míša a Maruška, kalendárium, nepracovní sobota aneb potkat se "jen tak"....


Čtvrtletník NADĚJE Zlín ve formátu PDF

 
10 let nového Domu pokojného stáří

10 let nového Domu pokojného stáří

03.10.16
V prosinci letošního roku oslavíme 10 let poskytování služeb seniorům a lidem s demencí v novém Domě pokojného stáří na Jižních Svazích.
 
Více...
10 let nového Domu pokojného stáří

V prosinci letošního roku oslavíme 10 let poskytování služeb seniorům a lidem s demencí v novém Domě pokojného stáří na Jižních Svazích.

Toto kulaté jubileum si chceme připomenout při slavnostní ekumenické bohoslužbě, která se uskuteční ve středu 19. října od 15:00 hodin v kapli domova. 

Rádi bychom se při této příležitosti potkali se všemi, kteří byli u zrodu myšlenky nového domova, u jeho stavby, v začátcích poskytování služby klientům a také se všemi, kteří tuto chvíli chtějí "jen" prožít společně s námi.

Přijměte tedy naše srdečné pozvání!

Dalšími akcemi, které k této příležitosti připravujeme, bude den otevřených dveří a setkání stávajících i bývalých zaměstnanců - obě tyto akce se uskuteční 3. listopadu 2016. 

Těšíme se na setkání.

 
Zkušenosti z našeho stacionáře zazněly ve Strážnici

Zkušenosti z našeho stacionáře zazněly ve Strážnici

05.10.16
Ve Spolkovém domě ve Strážnici se 4. října konala v pořadí už IX. Konference zdravotních sester a pracovníků v sociálních službách, kterou uspořádal Domov pro
 
Více...
Zkušenosti z našeho stacionáře zazněly ve Strážnici

Ve Spolkovém domě ve Strážnici se 4. října konala v pořadí už IX. Konference zdravotních sester a pracovníků v sociálních službách, kterou uspořádal Domov pro seniory ve Strážnici.

Této konference jsme se zúčastnili poprvé, a to nejen jako posluchači, ale i jako aktivní účastníci. Na základě pozvání od organizátorů přednesla vedoucí našich služeb pro seniory příspěvek s názvem "Zkušenosti z denního stacionáře". 

Děkujeme kolegům z Jižní Moravy za pozvání na konferenci i za ochotu, se kterou nám umožnili prohlídku jejich domova a sdílení zkušeností.

 
Připomínáme Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci

Připomínáme Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci

19.09.16
Od roku 1994 se datum 21. září připomíná jako Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci. S tím souvisí kampaň České alzheimerovské společnosti (ČALS).
 
Více...
Připomínáme Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci

Od roku 1994 se datum 21. září připomíná jako Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci. S tím souvisí kampaň České alzheimerovské společnosti Týden paměti. 

Rovněž zlínská NADĚJE nabízí podporu lidem žijícím s demencí i těm, kteří se o ně starají. Chceme přispět k tomu, aby i v našem městě a okolí byla dostupná odborná a kvalitní pomoc. Proto jsme zahájili činnost Kontaktního místa ČALS. Pokud na sobě nebo svých blízkých pozorujete poruchy paměti, přijďte k nám na testování. Stačí se objednat na telefonním čísle 575 758 131 nebo 775 889 644. Možná se staráte o někoho s Alzheimerovou demencí a potřebujete poradit, jak pečovat a kde si najít pomoc. Naše vyškolené poradkyně se vám budou věnovat a určitě spolu najdete cestu, jak to zvládat lépe. Zavolejte na číslo 775 889 644. Pro vzájemnou podporu a sdílení navštivte svépomocnou podpůrnou skupinu. Vždyť sdílená starost je poloviční starost. 

S Alzheimerovou nemocí nežije jen ten, koho postihne, ale celá jeho rodina. Nemoc však nesmí ubírat lidem na důstojnosti a nikdo by na ni neměl být sám.