penzion Brno

Mladá Boleslav

Seznam poboček
 
 
 
 
Noc venku - upoutávka TV První Boleslavská

Noc venku - upoutávka TV První Boleslavská

24.11.2016

19.08.16
V Mladé Boleslavi se na podzim bude znovu konat Noc venku. Tato akce zde v loňském roce proběhla poprvé a také letos se bude snažit
 
Více...
Noc venku - upoutávka TV První Boleslavská

V Mladé Boleslavi se na podzim bude znovu konat Noc venku. Tato akce zde v loňském roce proběhla poprvé a také letos se bude snažit poukázat na problémy, spojené s bezdomovectvím.

 

 
Fotosoutěž na téma ,,Bezdomovectví a domov v Mladé Boleslavi“

Fotosoutěž na téma ,,Bezdomovectví a domov v Mladé Boleslavi“

20.06.16
Fotíte rádi? Dokážete se na věci dívat jinýma očima? Naděje a spoluorganizátoři charitativní akce Noc venku 2016 vyhlašují veřejnou
 
Více...
Fotosoutěž na téma ,,Bezdomovectví a domov v Mladé Boleslavi“

Fotíte rádi? Dokážete se na věci dívat jinýma očima? Naděje a spoluorganizátoři charitativní akce Noc venku 2016 vyhlašují veřejnou fotosoutěž na téma „Bezdomovectví a domov v Mladé Boleslavi“. Soutěž je rozdělena do dvou věkových kategorií:


-  Junior (do 18 let včetně)

-  Senior (starší 18 let)

 

Vaše fotografie zasílejte do 30.9.2016 na adresu soutez.bezdomovmb@gmail.com. V emailu uveďte jméno, bydliště, věkovou kategorii (podle Vašeho věku k 30.9.2016) a stručný popisek.


Fotografie budou posuzovány z hlediska dodržení tématu, originality a technické kvality snímku. Nejlepší fotografie vybere porota ze zástupců pořádajících organizací a sponzorů. Výherci budou kontaktováni na uvedené e-mailové adresy. Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne na charitativní akci Noc venku dne 24.11.2016 v Domě kultury v Mladé Boleslavi. Součástí akce bude výstava nejlepších zaslaných fotografií.


Podmínky soutěže:

 

Každý účastník může zaslat pouze jednu fotografii.

Zasláním fotografie souhlasíte s jejím bezplatným využitím pro propagaci charitativní akce Noc venku a webových stránkách pořádajících organizací a sponzorů.

Partnerem a sponzorem soutěže je FOTO STANĚK, s.r.o.


 

Dobré světlo!

 
Turnaj ve společenských hrách

Turnaj ve společenských hrách

20.06.16
Klienti a zaměstnanci  NADĚJE v Mladé Boleslavi se spolu utkali  v karetní hře Prší, deskové hře Dáma, znalostní hře Česko otázky a
 
Více...
Turnaj ve společenských hrách

Klienti a zaměstnanci  NADĚJE v Mladé Boleslavi se spolu utkali  v karetní hře Prší, deskové hře Dáma, znalostní hře Česko otázky a odpovědi, a nechybělo ani tradiční Člověče, nezlob se. Panovala přívětivá atmosféra a nikdo se nezlobil.  Vše se hrálo v duchu fair play. Turnaj byl velmi vyrovnaný, jen o chloupek zvítězili zaměstnanci. Klienti byli mnohdy zdatnými soupeři. Pro výherce byly připravené balíčky se sladkostmi. Zkrátka však nepřišli ani ti, kteří nevyhráli, všichni zúčastnění totiž dostali sladkou odměnu a diplom. Turnaj se nám všem moc líbil a doufáme, že příště bude účast ještě větší.

 

 

 


 
Potravinová pomoc

Potravinová pomoc

03.06.16
Do oblasti působnosti NADĚJE Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav a Liberec dorazila potravinová pomoc z Operačního programu potravinové a
 
Více...
Potravinová pomoc

Do oblasti působnosti NADĚJE Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav a Liberec dorazila potravinová pomoc z Operačního programu potravinové a materiální pomoci, kterou v součinnosti s MPSV realizuje Evropská Unie.

 

Potravinové balíčky obsahují základní trvanlivé potraviny a potravinové doplňky. Naše střediska se podílejí na cílené distribuci potravin lidem v nepříznivé sociální situaci, prioritně lidem bez přístřeší a lidem s nedostatečným finančním příjmem.

 

 

Dle dostupných informací by měl projekt pokračovat i v roce 2017. Distribuce potravin je vždy spojena se sociálním poradenstvím.

 
Návštěva pejsků - canisterapie

Návštěva pejsků - canisterapie

11.05.16
Naše středisko navštívily dvě dobrovolnice z Dobrovolnického centra v Mladé Boleslavi, které se aktivně věnují canisterapii. 
 
Více...
Návštěva pejsků - canisterapie

Naše středisko navštívily dvě dobrovolnice z Dobrovolnického centra v Mladé Boleslavi, které se aktivně věnují canisterapii. Nepřišly samy, ale přivedly s sebou dva pejsky, mopsíka Sama a fenku zlatého retrívra Sindy. Nejdříve jsme se dozvěděli něco o canisterapii a náplni práce pejsků. V průběhu návštěvy nám pejskové předvedli několik zábavných kousků, které je paničky naučily. Potom si je klienti mohli pohladit a za odměnu jim dávali pamlsky. Měli také spoustu dotazů ohledně chovu pejsků. Jaké mají nároky na stravu, výcvik a jaké jsou jejich povahové vlastnosti. Všem se návštěva moc líbila, jedna z klientek by takového pejska chtěla v budoucnosti mít.

 

Děkujeme dobrovolnicím za jejich ochotu a vstřícnost a doufáme, že nás  zase brzy navštíví.


 

 

 


 
Bramborový guláš

Bramborový guláš

26.04.16
Od března na naše středisko pravidelně dochází dobrovolnice Jolana, která s klienty vaří. Připravují jednoduchá, časově a finančně
 
Více...
Bramborový guláš

Od března na naše středisko pravidelně dochází dobrovolnice Jolana, která s klienty vaří. Připravují jednoduchá, časově a finančně nenáročná jídla. Naši klienti se s ní mohou nejen naučit základy vaření a pečení, ale zároveň se mohou na chvíli odreagovat od svých mnohdy nelehkých životních problémů. Zájem o vaření mají nejen ženy, ale překvapivě také muži. Samozřejmostí je, že společně uvařené jídlo si klienti spravedlivě rozdělí a sní.