Štětí - Terénní program

 
 

PROČ TU JSME

Poskytujeme podporu lidem ze sociálně vyloučených lokalit a příslušníkům etnických menšin v jakékoliv nepříznivé sociální situaci. Služba je zaměřena na vyhledávání a oslovování potencionálních klientů a poskytnutí podpory při řešení problému nebo následné nasměrování na další sociální služby, které daný problém řeší. 

 

KDO MŮŽE SLUŽBU VYUŽÍT

Lidé ze sociálně vyloučených lokalit, lidé bez přístřeší a příslušníci etnických menšin ve věku od 16 let neomezeně, kteří nezvládají situaci řešit vlastními silami. 

 

CO NABÍZÍME

Vyhledáváme a poskytujeme informace, jež se problému týkají. Radíme v otázkách sepisování úředních dokumentů, řešení bydlení a zaměstnání, kontaktu s rodinou či jinými lidmi, zlepšení zdravotního stavu a vypořádání finančních problémů. Pomáháme s kontaktem potřebných sociálních služeb. Doprovázíme na úřady, k lékaři či do jiných institucí jako je například soud. Dále nabízíme potravinovou pomoc a prostředky osobní hygieny.

 

KOLIK SLUŽBA STOJÍ

Službu poskytujeme bezplatně.

 

KDY A KDE SLUŽBU POSKYTUJEME

Od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. V kanceláři v obchodním domě U Tržnice jsou pracovníci k dispozici v pondělí od 8 do 12 hodin a ve středu od 12 do 16 hodin, ve zbývajících dnech a hodinách jsou v terénu.

 

KONTAKTNÍ MÍSTO

Terénní program NADĚJE

U Tržnice 701

411 08 Štětí

 

KONTAKTY

David HájekVedoucí sociální pracovník terénního programu
Bc. et Bc. David Hájek
david.hajek@nadeje.cz
+420 773 770 991

+420 775 884 747

 

Vanda Krčulová Sociální pracovnice terénního programu
 Vanda Krčulová, DiS.
 vanda.krculova@nadeje.cz
 +420 773 752 579


 

 

ODKAZY

Veřejný závazek služeb

Informace pro klienty o zpracování osobních údajů

Podrobná prezentace služby

Potravinová a materiální pomoc III

 

Služba terénní program využívá návazného projektu Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III s registračním číslem CZ.03.04.01/00/22_010/0001326.