Roudnice nad Labem - Terénní program

 
 

PROČ TU JSME

Poskytujeme podporu lidem ze sociálně vyloučených lokalit a příslušníkům etnických menšin v jakékoliv nepříznivé sociální situaci. Služba je zaměřena na vyhledávání a oslovování potencionálních klientů a poskytnutí podpory při řešení problému nebo následné nasměrování na další sociální služby, které daný problém řeší. 

 

KDO MŮŽE SLUŽBU VYUŽÍT

Lidé ze sociálně vyloučených lokalit, lidé bez přístřeší a příslušníci etnických menšin ve věku od 16 let neomezeně, kteří nezvládají situaci řešit vlastními silami a také osoby, které žijí rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy.

 

CO NABÍZÍME

Vyhledáváme a poskytujeme informace, které se problému týkají. Radíme v otázkách sepisování úředních dokumentů, řešení bydlení a zaměstnání, kontaktu s rodinou či jinými lidmi, zlepšení zdravotního stavu a vypořádání finančních problémů. Pomáháme s kontaktem potřebných sociálních služeb. Doprovázíme na úřady, k lékaři, k soudu či do jiných institucí. Dle situace je možné využít potravinovou pomoc a prostředky osobní hygieny (nejsou nárokové).

 

KOLIK SLUŽBA STOJÍ

Službu poskytujeme bezplatně.

 

KDY A KDE SLUŽBU POSKYTUJEME

V pracovních dnech od 8 do 16 hodin na území města Roudnice nad Labem a obcích ORP Roudnice nad Labem.

 

KDE NÁS NAJDETE

Jungmannova 670
413 01 Roudnice nad Labem

 

KONTAKT ZDE

 

ODKAZY 

Veřejný závazek služeb

Potravinová a materiální pomoc II

Informace pro klienty o zpracování osobních údajů

 

Služba Terénní program se zapojila do projektu Potravinová a materiální pomoc a využívá návazného projektu Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám II s registračním číslem CZ.30.X.X/0.0/0.0/16_004/0000008.