Lovosice - Noclehárna pro muže

 
 

PROČ TU JSME

Pomáháme lidem v nepříznivé sociální situaci převážně spojené se ztrátou bydlení. Zařízení plní funkci místa prvního kontaktu, které nabízí uspokojení základních životních potřeb. Následně zajišťuje a zprostředkovává činnosti podporující stabilizaci a návrat k běžnému způsobu života.

 

KDO MŮŽE VYUŽÍT NAŠE SLUŽBY

Muži ve věku od 18 do 80 let v nepříznivé sociální situaci převážně spojené se ztrátou bydlení, kterou nejsou schopni řešit vlastními silami. Konkrétně osoby bez přístřeší, osoby v krizi a osoby, jež vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy.

 

CO NABÍZÍME

Přenocování včetně zázemí pro hygienu a praní osobního prádla. Vyhledáváme a poskytujeme informace, které se problému týkají. Radíme v otázkách sepisování úředních dokumentů, řešení bydlení a zaměstnání. Pomáháme s kontaktem návazných sociálních služeb.

 

JAKÁ JSOU PRAVIDLA PRO VYUŽITÍ SLUŽBY

Příchod k přenocování je možný mezi 19. a 20. hodinou. Ranní vstávání je v 6 hodin, od této chvíle se klienti připravují na odchod z noclehárny. V 7 hodin musí všichni klienti i se všemi osobními věcmi noclehárnu opustit.

 

KOLIK SLUŽBA STOJÍ

Cena za jednu noc činí 20 Kč prvních 59 dní, poté 50 Kč.

 

KDE SLUŽBU POSKYTUJEME

Nádražní 805/18
410 02 Lovosice

 

KONTAKTY ZDE

 

ODKAZY

Veřejný závazek služeb

Facebookové stránky

Informace pro klienty o zpracování osobních údajů