Písek

 
 

Svatoplukova - Chaloupka

PŘEDŠKOLÁCI

19.03.17
Předškolní klub pro děti od 3 do 7 let je otevřen od pondělí do čtvrtka v dopoledních hodinách. V klubu formou různých výchovně
Více...
 

Předškolní klub pro děti od 3 do 7 let je otevřen od pondělí do čtvrtka v  dopoledních hodinách. V klubu formou různých výchovně vzdělávacích aktivit připravujeme děti na vstup do základní školy. V kolektivu ostatních dětí jsou rozvíjeny jejich sociální dovednosti, zvykají si na dodržování určitých pravidel, učí se základním hygienickým návykům, jsou jim vštěpovány morální a etické zásady. Při práci s dětmi úzce spolupracujeme s jejich rodiči. Při předškolním klubu funguje i Rodičovský klub.

 

Pro děti připravujeme také různé akce - výlety, sportovní akce, kulturně vzdělávací akce - maškarní, divadelní představení, mikulášské besídky, vánoční posezení a další. Prostřednictvím těchto aktivit chceme dětem pomoci předcházet sociálnímu vyloučení a podpořit integraci do společnosti.


Méně...
 

ŠKOLÁCI

19.03.17
Klub Chaloupka
Více...
 

Klub Chaloupka


Školákům ve Svatoplukově nabízíme především doučování, kde si mohou děti vypracovat své domácí úkoly a doučit se látku do školy. Poté následují volnočasové aktivity. Děti si podle stanovených denních programů mohou něco pěkného vyrobit v klubu "Šikulka",  uvařit něco dobrého v klubu "Vařečka",  hrát zábavné skupinové hry a soutěže v klubu "Teniska", nebo si zahrát různé stolní hry del valstního výběru v klubu "Sámoška".

 

Pro děti připravujeme různé akce - výlety, sportovní akce, kulturně vzdělávací akce - maškarní, divadelní představení, mikulášské besídky, vánoční posezení, besedy, přednášky a další. Prostřednictvím těchto aktivit chceme dětem pomoci předcházet sociálnímu vyloučení a podpořit integraci do společnosti. Spolupracujeme se základními školami, do kterých děti docházejí, s PPP v Písku a SPC ve Strakonicích.


Méně...
 

PROVOZNÍ DOBA 

předškoláci:

pondělí - čtvrtek       8:30 - 12:00

 

školáci:

mimoškolní příprava:

pondělí - pátek      13:00 - 15:00

                                                 

odpolední programy: 15:00 - 16:45

pondělí - vaření         

úterý -  stolní hry         

středa - tvoření          

čtvrtek - hudební aktivity 

 

 

KONTAKT

Svatoplukova ulice 211, 397 01  Písek (ukázat na mapě)

 

Lenka Nekolová

pracovnice v sociálních službách

 

mobil: 775 865 853

e-mail: Lenka.Nekolova@nadeje.cz

 

 

Hana Šefránková

vedoucí práce s dětmi a mládeží

mobil: 775 889 706

e-mail vedoucí: Hana.Sefrankova@nadeje.cz