Zlín

 
 
 
 
 
 
Sbírka potravin proběhne již 22. dubna 2023

Sbírka potravin proběhne již 22. dubna 2023

19.04.23

V sobotu proběhne jarní kolo Sbírky potravin. 


Více...
 
Sbírka potravin proběhne již 22. dubna 2023

Poznačte si do svých kalendářů sobotu 22. dubna 2023. V tento den proběhne Sbírka potravin a to od 8 do 18 hodin. Pracovníky NADĚJE a dobrovolníky najdete v prodejně Kaufland Zlín Sokolská 5300 na Vršavě. Přijďte nás podpořit nákupem trvanlivých potravin či drogerie. Pokud si nevíte rady, co při nákupu pořídit, můžete nahlédnout do připravených grafik, kde vidíte, co lze darovat. V zóně za pokladnami budou naši pracovníci a dobrovolníci, kterým můžete nákup věnovat. Poznáte je snadno, na sobě budou mít zelené zástěry s logem sbírky.

 

V sobotu se na Vás budeme těšit. Děkujeme, že pomáháte.

 

        

 


Méně...
 
Hledáme práci pro Rostislava

Hledáme práci pro Rostislava

17.04.23

Rostislav je klientem sociální rehabilitace a hledá si práci. Zkoušíme sílu internetu s jasným cílem - najít práci našemu klientovi. 

 


Více...
 
Hledáme práci pro Rostislava

Rosťovi je 40 let, bydlí ve Zlíně a hledá práci na úterní a středeční odpoledne (4 hodiny). Má zkušenosti s úklidovými pracemi, skládáním zboží do regálů a výrobou svíček v chráněné dílně. Umí pracovat se střihovými programy VideoReDo TVSuite V6 a Bandicut. Ovládá Microsoft Word a Internetový prohlížeč Opera. Mezi jeho záliby patří hra na kytaru, počítač a procházky po městě. Vhodnou pracovní pozicí pro Rosťu je stříhač videí, úklid v kavárně, vrátný nebo práce na PC.

 

Pokud víte o vhodné práci pro Rosťu, ozvěte se sociální pracovnici Marii Žalčík Zachové na marie.zachova@nadeje.cz, + 420 771 123 223. 


Méně...
 
Požehnané Velikonoce

Požehnané Velikonoce

06.04.23

Přejeme Vám krásné, pohodové a požehnané velikonoční svátky.


Více...
 
Požehnané Velikonoce

Přejeme Vám krásné, pohodové a požehnané velikonoční svátky. Velikonoce jsou tím největším poselstvím naděje, které jako křesťané máme. Poselstvím o tom, že světlo vítězí nad tmou, láska nad nenávistí a život nad smrtí.


Méně...
 
Omezení provozu na Svíčkárně/Tkalcovně

Omezení provozu na Svíčkárně/Tkalcovně

04.04.23

Ve čtvrtek 6. dubna 2023 bude na Svíčkárně/Tkalcovně otevřeno do 15.30 hodin. 


Více...
 
Omezení provozu na Svíčkárně/Tkalcovně

Ve čtvrtek 6. dubna 2023 bude Svíčkárna/Tkalcovna otevřena do 15.30 hodin. Pokud zvažujete nákup velikonočních dekorací, stavte se za námi třeba na Dobročinný velikonoční jarmark, který se koná 5. dubna ve 3. etáži Baťova mrakodrapu (tř. Tomáše Bati 21).


Méně...
 
Spouštíme sběr kabelek!

Spouštíme sběr kabelek!

03.04.23

Kabelkový VELEtrh 2023 proběhne již 15. května ve foyer Městského divadla Zlín. 


Více...
 
Spouštíme sběr kabelek!

Dnes spouštíme sběr kabelek pro Kabelkový VELEtrh 2023. Pokud máte v šatníku kabelku, kterou už nenosíte nebo Vám nedělá radost, přineste ji na jedno ze sběrných míst. Sběr potrvá do 10. května 2023.

 

Do svých kalendářů si poznačte datum 15. května 2023. V tento den se od 13 do 18 hodin

setkáme v Městském divadle Zlín, kde bude možné si kabelky zakoupit. Čekat na Vás bude opravdu pestrá nabídka. No a znáte to, kdo dřív přijde, ten dřív uloví zajímavý a originální kousek.

 

Výtěžek z benefiční akce použijeme na realizaci terapeutického koutku pro klienty Domu pokojného stáří.

Naši benefiční akci v letošním roce podpoří Nadace Divoké husy, což znamená, že výtěžek z benefiční akce se zdvojnásobí.

 

I v letošním roce pro Vás chystáme internetovou dražbu kabelek, která proběhne ve facebookové skupině Kabelkový VELEtrh 2023. Dražba startuje 7. května a končí 14. května. 

 

O hudební vystoupení a příjemnou atmosféru se postará Markéta Vodičková a Filip Vítů. Těšit se můžete na dobroty z Cukrárny Mrkvové dorty a výbornou kávu.

  

Tak na viděnou v divadle!

 

Seznam sběrných míst:

 

 • 14|15 BAŤŮV INSTITUT– recepce budovy 15 / Vavrečkova 7040
 • Bezobaláč Zlín / nám. T. G. Masaryka 2433
 • Cukrárna Mrkvové dorty v Malenovicích / Jaroslava Staši 5
 • Family Point Zlín / tř. Tomáše Bati 204
 • Kožená galanterie Luka / náměstí Míru 65
 • Krajská hygienická stanice / Havlíčkovo nábřeží 600 (4. patro)
 • Krajská nemocnice T. Bati – knihovna / Havlíčkovo nábřeží 600
 • Květiny Halka Adamová / Školní 3054
 • Městská knihovna ve Slušovicích / nám. Svobody 34
 • NADĚJE Zlín – Dům pokojného stáří / Okružní 5550
 • NADĚJE Zlín – Svíčkárna/Tkalcovna / Díly IV/3692
 • United Colors of Benetton / Sadová 179

 

Více informací na Facebooku zlínské Naděje nebo na portálu plném dalších zajímavých tipů na výlety a události www.kudyznudy.cz 

 

 


Méně...
 
Rozloučení s Janou Vrubelovou

Rozloučení s Janou Vrubelovou

31.03.23

Život je změna a jednu takovou změnu se rozhodla učinit i Jana Vrubelová, vedoucí denních stacionářů pro osoby s demencí.


Více...
 
Rozloučení s Janou Vrubelovou

Život je změna a jednu takovou změnu se rozhodla učinit i Jana Vrubelová, vedoucí denních stacionářů pro osoby s demencí. Téměř po 14 letech práce v NADĚJI je dnešek její poslední pracovní den.

 

Paní Vrubelová nechala v NADĚJI velké množství energie, kus srdce a také nesmazatelnou stopu. Zde je malý výčet - více než 10 let vedla domov, působila v ředitelské radě NADĚJE, stála za zrodem a vedením dvou denních stacionářů pro lidi s demencí, vedla Kolegium Senior a kontaktní místo České alzheimerovské společnosti. Působila v Komisi pro etické otázky NADĚJE, pořádala pravidelná setkání rodinných pečujících známé jako "čaj o čtvrté". Propagovala motto "na život s demencí nemá nikdo zůstat sám" a bourala mýty o demenci mezi občany města Zlína a okolí a také v médiích. Paní Vrubelová pracovala  nesmírně obětavě a s velkým nasazením profesním i lidským. Právem se stala oceněným zlínským andělem. Svým mimořádným lidským přístupem ke klientům, rodinám i kolegům byla naším vzorem.

 

Milá Jani, vše důležité již bylo řečeno a ze srdce Ti děkujeme. Věříme, že se naše cesty nerozchází a i nadále budeme spolupracovat. Za celý kolektiv zlínské pobočky NADĚJE Ti přejeme, ať se Ti daří.

 


Méně...