Nedašov

 
 
 
Podpořila nás Nadace ČEZ

Podpořila nás Nadace ČEZ

19.09.17
Díky finanční spoluúčasti Nadace ČEZ ve výši 140 tisíc korun se nám v červnu letošního roku podařilo zrekonstruovat 2 koupelny v
Více...
 
Podpořila nás Nadace ČEZ

Díky finanční spoluúčasti Nadace ČEZ ve výši 140 tisíc korun se nám v červnu letošního roku podařilo zrekonstruovat 2 koupelny v horním patře domu č. 3 a posunout se zase o kousek dál v odstraňování bariér, se kterými pomalu, ale vytrvale, bojujeme. Usilujeme o to, aby se naši klienti cítili dobře a bezpečně, každý centimetr prostoru účelně využíváme.

 

 

Děkujeme všem dárcům, kteří nám v posledních pěti letech v uskutečňování těchto bezbariérově orientovaných projektů, pomáhali. 


Méně...
 
Zpíváme s Dúbravankou

Zpíváme s Dúbravankou

23.08.17
Ve čtvrtek 17. 8. 2017 jsme prožili příjemné odpoledne, plné sluníčka a písniček. Byli jsme potěšeni, že můžeme z bezprostřední
Více...
 
Zpíváme s Dúbravankou

Ve čtvrtek 17. 8. 2017 jsme prožili příjemné odpoledne, plné sluníčka a písniček. Byli jsme potěšeni, že můžeme z bezprostřední blízkosti poslouchat dechovou kapelu DÚBRAVANKU, zpívat s ní, nebo tancovat při písničkách, které zněly tak říkajíc od podlahy. Přestože jsme dohromady vytvořili početné společenství, naše nově postavená pergola nás všechny objala a poskytla nám dobrý úkryt před stále ještě silnými, slunečními paprsky. Za toto povzbudivé odpoledne chceme všem 12 členům Dúbravanky, jež nám hráli bez nároku na honorář, srdečně poděkovat.

 

Více o tomto odpoledni a stavění nové pergoly můžete vidět zde.


Méně...
 
Veselé odpoledne

Veselé odpoledne

13.06.17
Úsměv na tváři, chuť zpívat, tancovat a dokonce i hrát, tak na nás zapůsobilo vystoupení folklórního souboru Trávnica. Tito milí,
Více...
 
Veselé odpoledne

Úsměv na tváři, chuť zpívat, tancovat a dokonce i hrát, tak na nás zapůsobilo vystoupení folklórního souboru Trávnica. Tito milí, pozitivní lidé mezi nás přišli, abychom kácením máje završili měsíc květen a zároveň si připomenuli 26. výročí vzniku nedašovské pobočky. 

Zaznělo mnoho pěkných písniček majících původ z našeho kraje, z toho dvě nám nejoblíbenější: „Ogaři idú“ a „Býkovecká polka“. Bylo nám potěšením, že si několik kousků s tímto souborem mohl zahrát i náš klient p. František, který tvrdil muziku hrou na ozembuch.

Poněvadž nám počasí přálo, vyplnili jsme si zbytek dne odlehčenou soutěží v kreslení, z něhož jsme měli poznat, o jaké přísloví, či známý film, jde. Jak vlastně ozembuch vypadá a co vyjadřovaly kresby na flipchartu se můžete dozvědět z naší fotogalerie.


Méně...
 
Andrea Frašová opět u nás

Andrea Frašová opět u nás

16.05.17
Již podruhé jsme měli možnost slyšet hrát i zpívat saxofonistku Andreu Frašovou v našem domově. Tentokrát si pro nás připravila
Více...
 
Andrea Frašová opět u nás

Již podruhé jsme měli možnost slyšet hrát i zpívat saxofonistku Andreu Frašovou v našem domově. Tentokrát si pro nás připravila písničky, které vznikaly v divadle Semafor v letech 1960 – 1963. Její vystoupení bylo zpestřeno milou skupinkou dětí, které zazpívaly pár písniček našim maminkám a babičkám k jejich květnovému svátku - Dnu matek. Fotografie z vystoupení můžete vidět zde.

 


Méně...
 
Na Jarním plesu

Na Jarním plesu

10.05.17
Po roce jsme opět měli možnost „hodit se do gala“ a vyrazit vstříc nevšedním zážitkům. "3. Jarní ples po našem", konající se 4. 5.
Více...
 
Na Jarním plesu

Po roce jsme opět měli možnost „hodit se do gala“ a vyrazit vstříc nevšedním zážitkům. "3. Jarní ples po našem", konající se 4. 5. 2017, nezklamal. Sváteční atmosféra, uvolněná a veselá nálada, tanec, zpěv, bohatá tombola....... Štěstí přálo každému, ale nám přece jen trochu více, protože první cenu, mobilní telefon, vyhrála paní z našeho domova. Kouzlo večera pominulo, avšak zanechalo v nás pocity, vzpomínky a z těch budeme čerpat a radovat se ještě nějakou dobu. Děkujeme pořadatelům z DSS Návojná za pozvání a hezké prožitky, které jsou znát i z pořízených fotografií


Méně...
 
Na Valašském doremi

Na Valašském doremi

09.05.17
„Sympaťáci z Nedašova“, tak byla ohodnocena naše pěvecká skupina na 3. ročníku Valašského doremi, které se konalo 27. 4. 2017
Více...
 
Na Valašském doremi

„Sympaťáci z Nedašova“, tak byla ohodnocena naše pěvecká skupina na 3. ročníku Valašského doremi, které se konalo 27. 4. 2017 v Loučce.  Konkurence je rok od roku silnější, přibývají nové tváře, nové skupiny, nové disciplíny. Během celého odpoledne zněly písně nejrůznějších žánrů od lidovek, až po moderní popové písně. Se svými literárními díly se mohli představit autoři básní a povídek. Laťka je nastavená vysoko a už teď přemýšlíme, s čím se budeme prezentovat příště. 

Fotografie ze soutěže můžete vidět zde.


Méně...