Litomyšl

 
 

 
 
Malířská epopej

Malířská epopej

Zahráli jsme si na malíře :-)

08.06.17
Velké plátno má své  kouzlo. Na to určitě přišel i Alfons Mucha, když maloval Slovanskou epopej. My jsme se nesnažili na plátno shrnout
Více...
 
Malířská epopej

Velké plátno má své  kouzlo. Na to určitě přišel i Alfons Mucha, když maloval Slovanskou epopej. My jsme se nesnažili na plátno shrnout dějiny slovanských národů. Vyjadřovali jsme radost a soutěžili jsme o nejlepší trefu. Více v naší galerii.


Méně...
 
ČERVNOVÉ AKTIVITY :-)

ČERVNOVÉ AKTIVITY :-)

Nejoblíbenější měsíc školního roku je tu.

01.06.17
Podívej se do programu a přijď se pobavit mezi nás. 
Více...
 
ČERVNOVÉ AKTIVITY :-)

To nejlepší z června? Vyrazíme na bowling, dáme si do těla při TRX tréninku, kdo vyhraje miniolympiádu? Ochutnáme společně bramborovou pizzu, čekají nás turnaje v nejrůznějších hrách a tvorba graffit. 

Kdo si nevybere, může přijít poklábosit, zahrát deskovky, fotbálek aj. 

 

Těšíme se.


Méně...
 
Dětský den 27.5.

Dětský den 27.5.

Indiánská stanoviště v areálu za sokolovnou

29.05.17
Disciplíny plnilo přibližně 164 dětí
Více...
 
Dětský den 27.5.

 NADĚJE Litomyšl připravila celkem 13 stanovišť . Netradiční, ale i osvědčené disciplíny jako například lukostřelba, souboj indiánů, vyrábění placek, návštěva u Šamana, jízda v kanoi, lov divokých koní, krmení hladového indiána, rýžování zlata, plížení, přechod přes řeku, pobavila nejen děti , ale jejich rodiče.

Velice děkujeme paní Friedlové za spolupráci a poskytnuté zázemí v areálu, sponzorům firmě  Lindt & Sprüngli s.r.o. a pobočce Litomyšl obchodního řetězce Billa za sladké odměny pro zúčastněné.


Méně...
 
INDIÁNSKÝ DĚTSKÝ DEN

INDIÁNSKÝ DĚTSKÝ DEN

PŘIJĎTE SI ZASOUTĚŽIT A VYROBIT PLACKOVÉ BUTTONKY

22.05.17
V sobotu 27. 5. proběhne za Sokolovnou  od 13. hod. dětský den.   
Více...
 
INDIÁNSKÝ DĚTSKÝ DEN

Na programu jsou zábavná stanoviště, moderované soutěže, malování na obličej, tvarování balónků, taneční vystoupení a jiné atrakce.  Celý dětský den je v indiánském duchu. 

Přijďte se pobavit. 


Méně...
 
KVĚTNOVÉ AKTIVITY

KVĚTNOVÉ AKTIVITY

Květnový program je opět pěkně nabitý.

03.05.17
Vyrobíme, zahrajeme, zasoutěžíme, uvaříme, poklábosíme, ....
Více...
 
KVĚTNOVÉ AKTIVITY

Opět si něco dobrého uvaříme, vyrobíme dárek maminkám, zahrajeme sportovní hry. Zopakujeme si první pomoc, vyzkoušíme paměť a postřeh. Přijďte si zasoutěžit v tvorbě fotorománu nebo jen tak pobýt mezi kamarády. Novinkou měsíce je klábosení starších nad capuccinem :-). 


Méně...
 
DUHOVÉ KŘÍDLO

DUHOVÉ KŘÍDLO

Jeli jsme opět na vystoupení

28.04.17
Tentokrát jsme nacvičili Prodanou nevěstu.
Více...
 
DUHOVÉ KŘÍDLO

Pardubický kraj  a Národní rada zdravotně postižených uspořádala 27.4.2017 regionální kolo přehlídky sociálních služeb v různých kategoriích . Již potřetí jsme mohli být u toho také. Pro svoje vystoupení jsme vybrali netradiční ztvárnění  Prodané nevěsty. Nacvičování nás velmi těšilo a samotné vystoupení pobavilo mnoho účastníků v sále.

Velké poděkování za uskutečnění vystoupení patří paní Renátě Glänznerové za zapůjčení krásných historických kostýmů. Děkujeme. 


Méně...