Litomyšl

 
 

 
 
DESK FEST

DESK FEST

Zahrát a zahřát. Sobota 19. 1. 2019 Čas: 13:00 - 19:00 hodin

03.01.19

Máš rád deskové hry?  Chtěl by ses naučit nějakou novou deskovku či si zahrát nějakou svou oblíbenou? Tak neváhej a přijď


Více...
 
DESK FEST

Máš rád deskové hry?  Chtěl by ses naučit nějakou novou deskovku či si zahrát nějakou svou oblíbenou? Tak neváhej a přijď si zahrát s kamarády, rodiči či prarodiči a užij si zábavu po celé sobotní odpoledne.

 

13:00 - 19:00 hodin

Vstupné 30 Kč

Občerstvení zajištěno

Velký sál Lidového domu, Litomyšl


Méně...
 
Nový rok a s ním i nový program

Nový rok a s ním i nový program

31.12.18
Nový program máme tu ! ! Začínáme už 2.1. . ale POZOR protože jsou prázdniny, máme dopolední provoz od 8 do 13 hodin. Přijďte, budeme se
Více...
 
Nový rok a s ním i nový program

Nový program máme tu ! ! Začínáme už 2.1. . ale POZOR protože jsou prázdniny, máme dopolední provoz od 8 do 13 hodin. Přijďte, budeme se těšit.:-) 


Méně...
 
Když Vánoce klepou na dveře

Když Vánoce klepou na dveře

29.11.18

V sobotu 8. 12. od 10 do 17 hodin srdečně zveme na  příjemné vánoční tvoření do Smetanova domu. Různé litomyšlské organizace


Více...
 
Když Vánoce klepou na dveře

V sobotu 8. 12. od 10 do 17 hodin srdečně zveme na  příjemné vánoční tvoření do Smetanova domu. Různé litomyšlské organizace tradičně  připravují pro veřejnost pestrý výběr nápadů  pro zvelebení domovů  či jídelních stolů v době vánoc.

Středisko volného času s Rodinným centrem potěší především ty, kteří pracují rádi s přírodními materiály. V plánu je  výroba  svícnů a andělíčků ze šišek, skřítka z březového polínka, vánočně zdobený květináč. Naděje nabídne inovaci enkaustických přáníček s Betlémem a třpytivé gelové svíčky. Na své si rovněž přijdou i ti, kteří ke zkrášlení rodinného krbu používají jehlu a nit, protože pod vedením Aleny Stráníkové se opět chystá zajímavá patchworková šicí dílna.

Přijďte se potěšit, zkusit si vyrobit něco pro radost či vychutnat v restauraci Karlov kulinářské speciality, které se doslova  rozplynou na jazyku. Můžete vejít bez klepání, určitě vás rádi uvidíme.

 


Méně...
 
Program na prosinec

Program na prosinec

Rok 2018 se s námi pomalu začíná loučit, ale u nás v Naději ještě stihneme plno nejrůznějších aktivit, aby nám to do těch očekávaných vánočních svátků krásně rychle uteklo. Vytvoříme si vánoční dekoraci, zavoní nám tu čerstvě upečené cukroví, zahrajeme si plno zábavných her a polenošíme u nějakého pohodového filmu. Ani v tomto adventním čase nezapomeneme na vámi oblíbené sportovní aktivity zakončené předvánočním bowlingem.

27.11.18
 
Program na prosinec
 
Změna programu

Změna programu

Plánovaná šipkovaná se z důvodu nejistého počasí přesouvá na zítřek 7. 11. 2018 na 15 hodinu. Děkujeme

06.11.18
 
Změna programu
 
Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny

Pozor změna otevírací doby o podzimních prázdninách

29.10.18

 

 


Více...
 
Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou tu. Nezapomeň, že zítra máme v Naději otevřeno již od 8 hodin a budeme tu pro tebe až do 1 hodiny. Z programu se můžeš těšit na jazykovou fantazii s Vandou a Jíťou. Mimo hlavní program ti klubovna nabízí plno deskových her či prostor pro relaxaci, v tělocvičně můžeš vybít přebytečnou energii a počítačový koutek bude taktéž k dispozici.
Až nebudeš zítra vědět, jak strávit den, přijď mezi nás.

 


Méně...