Klášterec nad Ohří

 
 
 
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

07.03.17
Dne 22. 2. 2017 proběhl v domě NADĚJE Klášterec nad Ohří Den otevřených dveří.
Více...
 
Den otevřených dveří

Dne 22. 2. 2017 proběhl v domě NADĚJE Klášterec nad Ohří dDn otevřených dveří. Podívat se přišel starosta města Klášterec, zaměstnanci měst Klášterce nad Ohří a Kadaně, sociální komise města Klášterec a zaměstnanci zařízení "Na horách" v Kovářské. Proběhla prohlídka zrekonstruovaných prostor azylového domu a nově otevřených služeb v Mírové ulici. Všem zúčastněným děkujeme.

 

 Méně...
 
Zima na azylovém domě

Zima na azylovém domě

06.02.17
Z dlouhotrvající zimy mají největší radost děti z azylového domu. 
Více...
 
Zima na azylovém domě

Z dlouhotrvající zimy mají největší radost děti z azylového domu. Společně s pracovnicemi navštívili klášterecký park, zajezdili si na bobech a užívali si napadaného sněhu.  


Méně...
 

Nové služby v Klášterci nad Ohří

18.01.17
Od ledna 2017 otevíráme v Klášterci nad Ohří dvě nové sociální služby.
Více...
 

Od ledna 2017 otevíráme v Klášterci nad Ohří dvě nové sociální služby. Jedná se o odborné sociální poradenství - dluhová poradna a nízoprahové zařízení pro děti a mládež. Provoz služeb bude zahájen již v druhé polovině ledna. Více informací o službách naleznete na webových stránkách http://www.nadeje.cz/klasterec_nad_ohri/odborne_socialni_poradenstvi a http://www.nadeje.cz/klasterec_nad_ohri/nizkoprahove_zarizeni_pro_deti_a_mladez. 


Méně...
 
Mrazy ohrožují bezdomovce. NADĚJE vyhlásila krizovou situaci

Mrazy ohrožují bezdomovce. NADĚJE vyhlásila krizovou situaci

07.01.17
  Litoměřice, 6. 1. 2017 – Již několikátý den se pohybují teploty pod bodem mrazu a čím dál více lidí bez domova hledá místo k přenocování. NADĚJE
Více...
 
Mrazy ohrožují bezdomovce. NADĚJE vyhlásila krizovou situaci

 

Litoměřice, 6. 1. 2017 – Již několikátý den se pohybují teploty pod bodem mrazu a čím dál více lidí bez domova hledá místo k přenocování. NADĚJE proto vyhlásila ve svých službách krizovou situaci, kdy navyšuje kapacitu a rozšiřuje provozní dobu.

 

„V noclehárně pro ženy v Litoměřicích byla vyhlášena krizová situace již ve čtvrtek. Kapacita služby byla předtím již naplněna a další ženy bez domova bychom museli odmítnout. Nyní v krizové situaci umožňujeme i dalším zájemkyním přespání, sice na židlích, ale v teple.“ uvedla Petra Smetanová, vedoucí pobočky NADĚJE Litoměřice.

 

Další noclehárnu provozuje NADĚJE v Klášterci nad Ohří, kde funguje i nízkoprahové denní centrum. „Zde zatím naplněné kapacity nejsou, ale vzhledem k předpovědi počasí raději rozšiřujeme provozní dobu. Přenocovat u nás mohou ženy i muži bez domova.“ sdělila Ivona Lodeová, vedoucí nízkoprahového denního centra.

 

„V Roudnici nad Labem v domě NADĚJE poskytneme nocleh na židli mužům, kteří přijdou ve 21 hod. a budou ve střízlivém stavu. Nabídneme jim teplé občerstvení a možnost pro celkovou hygienu. V 7 hod. ráno musí službu opustit.“ popsal Josef Průša, vedoucí azylového domu a krizové pomoci.  Další alternativou pro muže bez domova je i noclehárna a denní centrum NADĚJE v Lovosicích.


Méně...
 
Poděkování za vánoční stromeček

Poděkování za vánoční stromeček

21.12.16
V azylovém domě pro rodiny s dětmi NADĚJE již vrcholí přípravy na vánoční svátky. Rádi bychom poděkovali Lesům ČR za sponzorský dar
Více...
 
Poděkování za vánoční stromeček

V azylovém domě pro rodiny s dětmi NADĚJE již vrcholí přípravy na vánoční svátky. Rádi bychom poděkovali Lesům ČR za sponzorský dar ve formě vánočního stromečku. Moc děkujeme a přejeme krásné a pohodové Vánoce a mnoho štěstí v novém roce 2017!    


Méně...
 
Mikulášská besídka

Mikulášská besídka

09.12.16
V azylovém domě NADĚJE v Klášterci nad Ohří proběhla již tradiční Mikulášská besídka pro děti z azylového domu a terénního programu.
Více...
 
Mikulášská besídka

V azylovém domě NADĚJE v Klášterci nad Ohří proběhla již tradiční Mikulášská besídka pro děti z azylového domu a terénního programu. Nakoukněte s námi, jak se dětem Mikuláš s čertem a andělem líbili. 


Méně...