Klášterec nad Ohří

 
 

 
 

Finanční gramotnost pro teenagery v NZDM NADĚJE

15.04.19
Dne 20.3.2019 se konala v prostorách Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež NADĚJE v Klášterci nad Ohří přednáška finanční gramotnosti ve formě hry.
Více...
 

Dne 20.3.2019 se konala v prostorách Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež NADĚJE v Klášterci nad Ohří přednáška finanční gramotnosti ve formě hry. Klienti ve věku 15-26 let si při tvoření jarních dekorací z papíru vyslechly informace o finanční gramotnosti z úst kolegyně z Dluhové poradny NADĚJE, paní Bc. Jany Ullmannové. Cílem této přednášky bylo porozumění finanční gramotnosti a učení manuální zručnosti. Klienti se při přednášce výborně bavily a ještě si vyrobily hezké drobnosti, které si mohly odnést.


Méně...
 
Matějská pouť v Praze

Matějská pouť v Praze

15.04.19
Dne 1.4.2019 se konal výlet do Prahy na Matějskou pouť s klienty z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež NADĚJE.
Více...
 
Matějská pouť v Praze

Dne 1.4.2019 se konal výlet do Prahy na Matějskou pouť s klienty z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež NADĚJE. Počasí bylo velmi vydařené, takže jsme si výlet velmi užili, zkusili jsme různé atrakce, ti nejodvážnější z nás i ty nejvíce adrenalinové. Výlet proběhl v příjemné atmosféře a všichni na něj rádi vzpomínají.


Méně...
 
Nabídka pro veřejnost

Nabídka pro veřejnost

- nabídka odborných praxí pro studenty v Litoměřickém regionu

08.04.19
Odborníků pro sociální práci není stále dostatek a tak je potřeba chodit jim naproti. Jsme velice rádi, že se nám povedlo nově navázat spolupráci s Univerzitou Jana
Více...
 
Nabídka pro veřejnost

Odborníků pro sociální práci není stále dostatek a tak je potřeba chodit jim naproti.

 

Jsme velice rádi, že se nám povedlo nově navázat spolupráci s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně z Ústí nad Labem (UJEP). Studenti mají nyní možnost kontaktovat jednotlivé služby NADĚJE a domluvit si s pracovníky například téma jejich bakalářské či diplomové práce. Mohou služby navštěvovat, absolvovat zde odbornou praxi či se zapojit jako dobrovolníci.

 

V rámci setkání poskytovatelů praxí, které uspořádala univerzita, jsme mohli představit studentům naši práci a možnosti, které organizace nabízí. Jelikož zaměření NADĚJE je velice široké, rádi bychom tuto možnost nabídli i veřejnosti. V případě zájmu můžete kontaktovat vedoucí pobočky Klášterec nad Ohří Ing. Bc. Veroniku Kusou na e-mailu veronika.kusa@nadeje.cz nebo najít potřebné kontakty na www.nadeje.cz.

 

Aktuální nabídku volných pracovních míst najdete zde


Méně...
 
Návštěva Matějské pouti

Návštěva Matějské pouti

04.04.19
Děti z azylového domu NADĚJE navštívily Matějsou pouť. 
Více...
 
Návštěva Matějské pouti

V pondělí 1.4.2019 jsme se s dětmi z Azylového domu NADĚJE vypravili do Prahy na Matějskou pouť. Počasí nám přálo, děti si výlet moc užily a po celém dni stráveném na kolotočích se vrátily domů jaksepatří unavené. 


Méně...
 
Děti z azylového domu NADĚJE navštívily knihovnu

Děti z azylového domu NADĚJE navštívily knihovnu

04.04.19
V březnu jsme se dětmi z Azylového domu vypravili do městské knihovny v Klášterci nad Ohří. 
Více...
 
Děti z azylového domu NADĚJE navštívily knihovnu

V březnu jsme se dětmi z Azylového domu vypravili do městské knihovny v Klášterci nad Ohří. Děti si prohlédly prostory knihovny, seznámily se s připravenými knížkami a zúčastnily se besedy s paní knihovnicí a dětmi z mateřské školy. Závěrem si zahrály na ilustrátory knih. Návštěva knihovny se dětem líbila. Napřesrok se těšíme zas. 


Méně...
 
Depistáž s NADĚJÍ

Depistáž s NADĚJÍ

03.04.19
Dne 22. 3.  proběhla ve spolupráci s NADĚJÍ, sociálním odborem a městskou policí depistáž ve stanovém městečku na okraji Klášterce nad Ohří.
Více...
 
Depistáž s NADĚJÍ

Dne 22. 3.  proběhla ve spolupráci s NADĚJÍ, sociálním odborem a městskou policí depistáž ve stanovém městečku na okraji Klášterce nad Ohří. Přístřešky, které zde byly vybudovány, jsou dle vyjádření městského úřadu posuzovány jako nepovolené stavby a černá skládka, a musí být strženy. Pracovnice NADĚJE a sociálního odboru města zde nabízely své služby (noclehárnu, denní centrum pro osoby bez přístřeší), aby zmírnily dopad, který s sebou přináší stržení přístřešků. 


Méně...