Brno

 
 
 
 
Legendární zpěvák Jožka Černý a cimbálová muzika Gracia vystoupili pro NADĚJI

Legendární zpěvák Jožka Černý a cimbálová muzika Gracia vystoupili pro NADĚJI

25.08.17
Podmanivý zpěv Jožky Černého společně s tóny cimbálu, houslí, violy a kontrabasu se nesly v podvečer 23. srpna 2017 parkem Moravského náměstí v Brně.
Více...
 
Legendární zpěvák Jožka Černý a cimbálová muzika Gracia vystoupili pro NADĚJI

Podmanivý zpěv Jožky Černého společně s tóny cimbálu, houslí, violy a kontrabasu se nesly v podvečer 23. srpna 2017 parkem Moravského náměstí v Brně. Konal se zde 3. ročník benefičního KONCERTU pro NADĚJI.

 

V krásném letním dni rozezpíval Jožka Černý celé publikum, připravil pro návštěvníky koncertu jedinečný zážitek a společně vytvořili neopakovatelnou atmosféru. Panu Černému i cimbálové muzice Gracia náleží velký dík.

 

Výtěžek letošní benefice je určen na podporu projektu "Stavební úpravy v rámci požárně-bezpečnostního řešení v domově pro seniory v Domě Naděje Brno-Bohunice". Děkujeme všem, kteří přispěli k jeho realizaci zakoupením vstupenky.

 

Naše srdečné poděkování patří generálnímu partnerovi koncertu zaměstnancům Zebra Technologies CZ s.r.o. a partnerům koncertu: akciové společnosti Perfect Distribution, Turistickému a informačnímu centru města Brna, společnostem CAT CUT s.r.o., PAPÍR A TISK s.r.o., Zahradnictví u Kopřivů s.r.o. a Ochrannému svazu autorskému.

 

 


Méně...
 
Benefiční KONCERT pro NADĚJI

Benefiční KONCERT pro NADĚJI

07.07.17
Srdečně Vás zveme na benefiční KONCERT pro NADĚJI.
Více...
 
Benefiční KONCERT pro NADĚJI

Srdečně Vás zveme na benefiční KONCERT pro NADĚJI, na kterém vystoupí Jožka Černý a cimbálová muzika Gracia.

 

Koncert proběhne ve středu 23. srpna 2017 v 17:30 hodin v parku na Moravském náměstí v Brně.

 

Výtěžek letošního koncertu je určen na podporu projektu "Stavební úpravy v Domě Naděje Brno-Bohunice související se zvýšením požární bezpečnosti klientů neschopných samostatného pohybu".

 

Předprodej vstupenek: Infocentrum TO JE BRNO, Panenská 1. Vstupenky můžete zakoupit také on-line (zde), nebo osobně u hospodářek všech našich domovů - v tomto případě si prosím s hospodářkou nejdříve domluvte termín, v němž se pro vstupenky dostavíte. Kontakty na hospodářky jednotlivých domovů:

  • Dům Naděje Brno-Bohunice, Arménská 2, Bc. Randová - 778 775 498;
  • Dům Naděje Brno-Řečkovice, Hapalova 20, p. Plíšková - 778 775 499;
  • Dům Naděje Brno-Vinohrady, Velkopavlovická 13, Ing. Přikrylová - 778 775 503;
  • Dům pokojného stáří Brno-Královo Pole, Ptašínského 13, Bc. Šenkeříková - 778 775 497.

 

Projekt můžete podpořit také finančním příspěvkem na účet u Československé obchodní banky č. 382397583/0300.

 

Děkujeme!


Méně...
 
Zaměstnanci ZEBRA TECHNOLOGIES CZ s.r.o. podpořili zakoupením kávy další projekt brněnské pobočky NADĚJE

Zaměstnanci ZEBRA TECHNOLOGIES CZ s.r.o. podpořili zakoupením kávy další projekt brněnské pobočky NADĚJE

04.07.17
Také v Domě Naděje Brno-Řečkovice byl realizován projekt "Stavební úpravy související se zvýšením požární bezpečnosti"
Více...
 
Zaměstnanci ZEBRA TECHNOLOGIES CZ s.r.o. podpořili zakoupením kávy další projekt brněnské pobočky NADĚJE

Také v Domě Naděje Brno-Řečkovice byl realizován projekt "Stavební úpravy související se zvýšením požární bezpečnosti klientů neschopných samostatného pohybu". Stavební úpravy zahrnovaly např. výměnu nevyhovujících povrchových úprav, výměnu požárních uzávěrů, odstranění stávajících materiálů nášlapných vrstev podlah, obkladů stěn, instalaci dlažby a obkladů v únikové cestě.

Výše příspěvku zaměstnanců ZEBRA TECHNOLOGIES CZ s.r.o. pro uvedený projekt tentokrát činila 24.740,- Kč.

 

Srdečně děkujeme!


Méně...
 
Návštěva spisovatele Jana Opatřila

Návštěva spisovatele Jana Opatřila

19.06.17
V Domě Naděje Brno-Bohunice (domov pro seniory) jsme přivítali milého hosta.
Více...
 
Návštěva spisovatele Jana Opatřila

 

V pátek 16. června jsme si užili krásné dopoledne na besedě se spisovatelem Janem Opatřilem, který za námi přijel z Tišnova. Povídali jsme si o jeho studiu na vysoké škole, spisovatelských začátcích, o rybaření, kterému se věnuje, o knížkách, vzájemně jsme se i pochlubili svými zkušenostmi s psaním básniček a povídek. Pan spisovatel nám přečetl několik kapitol ze své knížky o dobrodružstvích kapříka Metlíka a všichni jsme s napětím očekávali, jak kapitolka o Šupinkovi, Metlíkovi a běličkách dopadne.

 

Jan Opatřil odpovídal na naše zvídavé otázky, otevřeným oknem nám k tomu ze zahrady přizvukovala a zpívala naše korela, voněly kytky a vládla příjemná letní atmosféra. Na rozloučenou jsme si všichni společně zazpívali písničku „Když se ten Tálinskej rybník nahání“.

 

Za návštěvu panu Opatřilovi děkujeme a budeme se těšit na případné další milé setkání.


Méně...
 
Životní jubileum

Životní jubileum

06.06.17
V Domě Naděje Brno-Řečkovice jsme oslavili významné životní jubileum - 100 let.
Více...
 
Životní jubileum

Paní Anastázie Chrástková, klientka domova pro seniory v Řečkovicích, se dne 12. dubna 2017 dožila krásného životního jubilea - 100 let.

 

Paní Chrástková žije hlubokým duchovním životem, pravidelně se za všechny ve svém okolí modlí, navštěvuje bohoslužby pořádané v našem domově a každou středu společné modlení růžence. Má ráda slunce a pobyt venku, kterého si za hezkého počasí užívá plnými doušky při posezení na terase či zahradě našeho domova i při procházkách v okolí domova, na kterých ji doprovází její dcera. Paní Chrástková se aktivně účastní téměř všech programů domova, nejraději má kulturní akce s hudebním doprovodem. Součástí oslav významného výročí paní Chrástkové byl i veselý hudební program.

 

Informace o jubileu a gratulaci paní Chrástkové zveřejnil i Zpravodaj městské části Brno-střed:


Méně...
 
Pozvánka na Zahradní slavnosti

Pozvánka na Zahradní slavnosti

23.05.17
I v letošním červnu ožijí zahrady domovů NADĚJE tradičními a oblíbenými Zahradními slavnostmi.
Více...
 
Pozvánka na Zahradní slavnosti

I v letošním červnu ožijí zahrady domovů NADĚJE tradičními a oblíbenými Zahradními slavnostmi. Opět srdečně zveme všechny klienty, jejich rodinné příslušníky a přátele klientů i naší organizace. Zváni jsou také všichni současní i bývalí zaměstnanci brněnské NADĚJE. Připravujeme pro Vás hudební doprovod i drobné občerstvení. Přijďte se s námi poveselit a načerpat dobrou náladu v tyto termíny:

 

6. 6. 2017 (od 14:30 hodin) – Dům pokojného stáří Brno-Královo Pole, Ptašínského 13 – k poslechu i tanci zahraje a zazpívá p. Martin Hasoň s harmonikou.

 

14. 6. 2017 (od 15 hodin) – Dům Naděje Brno-Řečkovice, Hapalova 20 – těšit se můžete na hudební produkci skupiny Classic.  


20. 6. 2017 (od 14 hodin) – Dům Naděje Brno-Bohunice, Arménská 2 – Zahradní slavnost s podtitulem „Galerie pod širým nebem“, vystoupí hudební sdružení Kutálka Strécovská.

 

22. 6. 2017 (od 14:30 hodin) – Dům Naděje Brno-Vinohrady, Velkopavlovická 13 – Zahradní slavnost proběhne v lidovém duchu, hudební doprovod zajistí cimbálová kapela Majerán.


Méně...