penzion Brno

Písek

Seznam poboček
 
 

Indiánské léto

06.07.16
Na letní prázdniny pracovnice připravily pro děti všech středisek program na téma Indiánské léto. Děti si o indiánech nejen povídaly, ale tvořily na téma indiáni
 
Více...

Na letní prázdniny pracovnice připravily pro děti všech středisek program na téma Indiánské léto. Děti si o indiánech nejen povídaly, ale tvořily na téma indiáni - totemy, masky, týpí a jiné, luštily, bojovaly, sportovaly, spolupracovaly, lovily,....  prostě celé léto si hrály na indiány - jak se dětem chtělo a podle počasí, které nám letos přálo. Děti se účastnily i několika středečních výletů s indiánskou tematikou. Za některé aktivity  a účast budou děti získávaly pírka do indiánských čelenek.Samozřejmě nechyběl prostor na opakování a upevňování školních dovedností a na střediskách byly vyhrazeny i hodiny pro mimoškolní přípravu. V rámci aktivit jsme navštívili Městskou knihovnu a Sladovnu. 

 
 
 
Cestování v rámci projektu Svět

Cestování v rámci projektu Svět

16.07.15
V říjnu 2016 jsme začali s dětmi nový program, který nás bude provázet po celém světě. 
 
Více...
Cestování v rámci projektu Svět

V říjnu 2016 jsme začali s dětmi nový program, který nás provází po celém světě a po prázninách zase budeme pokračovat. Pomalu postupujeme po mapě a probíráme stát po státu. V rámci programu se děti dozvědí spoustu zajímavostí. Pomocí aktivit jako jsou křížovky, kvízy, práce s mapou, encyklopediemi nebo knihami, povídáním o tématu, výtvarným ztvárňováním tématu a dalšími, si děti upevňují znalosti získané při vyučování ve škole, při aktivitách ve školních klubech středisek a zábavnou formou si informace prověřují v praxi a lépe si je vštěpují do paměti, když si vše "prožijí" na vlastní kůži. Samozřejmě nechybí ani hudba a tanec z probíraného státu a závěrečná středeční dramatizace.