penzion Brno

Otrokovice

Seznam poboček
 
 

NADĚJE, pobočka Otrokovice sídlí na adrese Wolkerova 1274, 765 02 Otrokovice

 

Vítejte na stránkách otrokovické NADĚJE.

 
 
MEZI NÁMI občasník otrokovické NADĚJE

MEZI NÁMI občasník otrokovické NADĚJE

23.02.15
Přinášíme vám první letošní číslo našeho občasníku MEZI NÁMI. Mimo jiné se v něm dočtete o otevření nové sociálně terapeutické dílny v Uherském Hradišti
 
Více...
MEZI NÁMI občasník otrokovické NADĚJE

Přinášíme Vám první letošní číslo našeho občasníku MEZI NÁMI.

Mimo jiné se v něm dočtete o otevření nové sociálně terapeutické dílny v Uherském Hradišti ale také o zaměstnávání lidí se zdravotním postižením.

 
V Otrokovicích budou součástí Mezinárodního atletického mítinku

V Otrokovicích budou součástí Mezinárodního atletického mítinku

16.01.15
Ve čtvrtek 22.1.2015 se v Městské sportovní hale v Otrokovicích uskuteční XVII. METAL-PS mezinárodní atletický mítink.
 
Více...
V Otrokovicích budou součástí Mezinárodního atletického mítinku

Ve čtvrtek 22.1.2015 se v Městské sportovní hale v Otrokovicích uskuteční XVII. METAL-PS mezinárodní atletický mítink, který na start přiláká spoustu školáků z okolí, stejně jako řadu hvězd světové atletiky. Otrokovická pobočka NADĚJE navázala v letošním roce spolupráci s realizačním týmem mítinku. A v jaké disciplině budeme závodit? Jelikož podmínky v Městské sportovní hale zatím neumožňují ve větší míře uspořádat závody handicapovaných sportovců, utkáme se v disciplíně kavárenské. V průběhu celé akce bude Café Naděje společně s Nadějí, otrokovickou o.p.s. zajišťovat občerstvení pro účastníky i diváky v Městské sportovní hale.

Najděte si ve čtvrtek 22. 1. 2015 čas a přijďte se podívat do haly na závodníky z osmi zemí i na mladé české naděje. Fandit můžete u kafé z NADĚJE.

 
Pro někoho již zdánlivě nepotřebné věci pomohou otrokovické NADĚJI.

Pro někoho již zdánlivě nepotřebné věci pomohou otrokovické NADĚJI.

15.12.14
O tom, že pro někoho zdánlivě nepotřebné věci mohou pomáhat se přesvědčili návštěvníci „Hravého a nedrahého dobročinného bazaru“
 
Více...
Pro někoho již zdánlivě nepotřebné věci pomohou otrokovické NADĚJI.

O tom, že pro někoho zdánlivě nepotřebné věci mohou pomáhat se přesvědčili návštěvníci „Hravého a nedrahého dobročinného bazaru“, který pod záštitou starosty města Otrokovice Jaroslava Budka a za finanční podpory města Otrokovice v předvánočním čase uspořádala otrokovická pobočka NADĚJE. Výtěžek z této akce ve výši 11.417,- Kč poputuje společně s výtěžkem z veřejné sbírky, která probíhá formou sbírkových kasiček až do 22.12.2014 v supermarketech Albert, Kaufland a Planeo Elektro na zakoupení antidekubitních matrací. 

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 měli možnost zájemci v kinosále Otrokovické BESEDY nakoupit za pár korun kromě oblečení, hraček, knih, nádobí i originální kousky s nádechem doby. Náročné nakupování si návštěvníci mohli zpříjemnit v improvizované kavárničce u teplého nápoje a vánočního cukroví. Pro děti byl připraven dětský koutek.

Děkujeme všem dárcům přineseného zboží i těm, kteří si ve čtvrtek přišli nakoupit či se jen v sychravém počasí zastavili na kus řeči u koláče a teplého nápoje v naší improvizované kavárničce a přispěli nebo ještě přispějí finanční částkou do našich sbírkových kasiček. Velké díky patří všem, kteří se na přípravě Dobrobazaru podíleli. Náročné přípravy byly odměněny milým setkáním s lidmi, kteří přišli podpořit dobrou věc.

 

Fotografie z Doborobazaru naleznete zde.

 
Vánoční jarmark pomůže dílnám v sociální oblasti

Vánoční jarmark pomůže dílnám v sociální oblasti

06.12.14
Vánoční jarmark je tradiční akce, kterou pořádá každý rok v době adventu otrokovická pobočka NADĚJE.
 
Více...
Vánoční jarmark pomůže dílnám v sociální oblasti

Vánoční jarmark je tradiční akce, kterou pořádá každý rok v době adventu otrokovická pobočka NADĚJE. Tentokrát se brány zahrady Domu NADĚJE otevřely ve čtvrtek 4.12.2014. Cílem je prezentovat dílny zaměstnávající lidi s handicapem nebo jinak znevýhodněné osoby a umožnit tak prodej výrobků nejen otrokovické pobočky NADĚJE. V letošním roce bylo otevřeno 12 stánků, což je zatím největší počet v historii.  Návštěvníci měli možnost nakoupit spoustu malých drobností a dárečků, které jistě potěší obdarované. Že se lidé s handicapem nezabývají jenom výrobou předmětů se mohli návštěvníci přesvědčit u stánků s občerstvením. Teplé nápoje, grilované maso, bramboráky, pečená jablka a spousta dalších dobrot bylo k dostání ve stáncích Café NADĚJE a Svačinkárny. Příjemnou předvánoční atmosféru dokreslila cimbálová muzika ZUŠ Uherské Hradiště. Nechyběla ani mikulášská družina a vánoční tvoření pro děti.

Jsme rádi, že si otrokovičtí občané v předvánočním shonu našli čas na krátké zastavení a podpořili tak dobrou věc. Věříme, že si od nás kromě dárků odnesli i dobrý pocit a naladili se na vánoční atmosféru. Výtěžek z prodeje bude věnován zpět na činnost dílen.

 

Fotografie z Vánočního jarmarku naleznete zde.

Reportáž z Vánočního jarmarku naleznete v 18. minutě zpravodajského vysílání Městské televize Otrokovice z 5.12.2014

 
Předvánoční luftování skříní s otrokovickou NADĚJÍ

Předvánoční luftování skříní s otrokovickou NADĚJÍ

11.12.2014 v kinosále Otrokovické BESEDY od 10 do 18 hod.

27.11.14
Otrokovická pobočka NADĚJE pořádá v předvánočním čase charitativní akci v podobě hravého a nedrahého Dobročinného bazaru.
 
Více...
Předvánoční luftování skříní s otrokovickou NADĚJÍ

Vytřiďte hezké, ale nepotřebné věci a věnujte je na dobrou věc. Udělejte radost sobě i druhým. Darovat můžete cokoliv, co je zachovalé a přitom užitečné. Darované věci se budou až do 3.12.2014 vybírat v  Café NADĚJE,  Domě NADĚJE, nebo prodejně Galanterie a textilu, náměstí 3.května v Otrokovicích. Co od Vás dostaneme, to v pomoc proměníme!

Prodej darovaných věcí bude probíhat 11.12.2014 od 10 do 18 hod. na Otrokovické BESEDĚ. Svým nákupem na Dobrobazaru pomůžete lidem, které na bazaru nepotkáte, ale naši pomoc potřebují a ocení. Otrokovický dobročinný bazar se koná pod záštitou starosty města pana Jaroslava Budka.

Nakupování si mohou návštěvníci v předvánočním čase zpříjemnit u  voňavého  nápoje v improvizované kavárně. Pro děti je připraven dětský koutek. Výtěžek Dobrobazaru bude věnován na zakoupení antidekubitních matrací.

 

Pozvánku naleznete zde