penzion Brno

Otrokovice

Seznam poboček
 
 
 
 
V Otrokovicích budou součástí Mezinárodního atletického mítinku

V Otrokovicích budou součástí Mezinárodního atletického mítinku

16.01.15
Ve čtvrtek 22.1.2015 se v Městské sportovní hale v Otrokovicích uskuteční XVII. METAL-PS mezinárodní atletický mítink.
 
Více...
V Otrokovicích budou součástí Mezinárodního atletického mítinku

Ve čtvrtek 22.1.2015 se v Městské sportovní hale v Otrokovicích uskuteční XVII. METAL-PS mezinárodní atletický mítink, který na start přiláká spoustu školáků z okolí, stejně jako řadu hvězd světové atletiky. Otrokovická pobočka NADĚJE navázala v letošním roce spolupráci s realizačním týmem mítinku. A v jaké disciplině budeme závodit? Jelikož podmínky v Městské sportovní hale zatím neumožňují ve větší míře uspořádat závody handicapovaných sportovců, utkáme se v disciplíně kavárenské. V průběhu celé akce bude Café Naděje společně s Nadějí, otrokovickou o.p.s. zajišťovat občerstvení pro účastníky i diváky v Městské sportovní hale.

Najděte si ve čtvrtek 22. 1. 2015 čas a přijďte se podívat do haly na závodníky z osmi zemí i na mladé české naděje. Fandit můžete u kafé z NADĚJE.

 
Pro někoho již zdánlivě nepotřebné věci pomohou otrokovické NADĚJI.

Pro někoho již zdánlivě nepotřebné věci pomohou otrokovické NADĚJI.

15.12.14
O tom, že pro někoho zdánlivě nepotřebné věci mohou pomáhat se přesvědčili návštěvníci „Hravého a nedrahého dobročinného bazaru“
 
Více...
Pro někoho již zdánlivě nepotřebné věci pomohou otrokovické NADĚJI.

O tom, že pro někoho zdánlivě nepotřebné věci mohou pomáhat se přesvědčili návštěvníci „Hravého a nedrahého dobročinného bazaru“, který pod záštitou starosty města Otrokovice Jaroslava Budka a za finanční podpory města Otrokovice v předvánočním čase uspořádala otrokovická pobočka NADĚJE. Výtěžek z této akce ve výši 11.417,- Kč poputuje společně s výtěžkem z veřejné sbírky, která probíhá formou sbírkových kasiček až do 22.12.2014 v supermarketech Albert, Kaufland a Planeo Elektro na zakoupení antidekubitních matrací. 

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 měli možnost zájemci v kinosále Otrokovické BESEDY nakoupit za pár korun kromě oblečení, hraček, knih, nádobí i originální kousky s nádechem doby. Náročné nakupování si návštěvníci mohli zpříjemnit v improvizované kavárničce u teplého nápoje a vánočního cukroví. Pro děti byl připraven dětský koutek.

Děkujeme všem dárcům přineseného zboží i těm, kteří si ve čtvrtek přišli nakoupit či se jen v sychravém počasí zastavili na kus řeči u koláče a teplého nápoje v naší improvizované kavárničce a přispěli nebo ještě přispějí finanční částkou do našich sbírkových kasiček. Velké díky patří všem, kteří se na přípravě Dobrobazaru podíleli. Náročné přípravy byly odměněny milým setkáním s lidmi, kteří přišli podpořit dobrou věc.

 

Fotografie z Doborobazaru naleznete zde.

 
Vánoční jarmark pomůže dílnám v sociální oblasti

Vánoční jarmark pomůže dílnám v sociální oblasti

06.12.14
Vánoční jarmark je tradiční akce, kterou pořádá každý rok v době adventu otrokovická pobočka NADĚJE.
 
Více...
Vánoční jarmark pomůže dílnám v sociální oblasti

Vánoční jarmark je tradiční akce, kterou pořádá každý rok v době adventu otrokovická pobočka NADĚJE. Tentokrát se brány zahrady Domu NADĚJE otevřely ve čtvrtek 4.12.2014. Cílem je prezentovat dílny zaměstnávající lidi s handicapem nebo jinak znevýhodněné osoby a umožnit tak prodej výrobků nejen otrokovické pobočky NADĚJE. V letošním roce bylo otevřeno 12 stánků, což je zatím největší počet v historii.  Návštěvníci měli možnost nakoupit spoustu malých drobností a dárečků, které jistě potěší obdarované. Že se lidé s handicapem nezabývají jenom výrobou předmětů se mohli návštěvníci přesvědčit u stánků s občerstvením. Teplé nápoje, grilované maso, bramboráky, pečená jablka a spousta dalších dobrot bylo k dostání ve stáncích Café NADĚJE a Svačinkárny. Příjemnou předvánoční atmosféru dokreslila cimbálová muzika ZUŠ Uherské Hradiště. Nechyběla ani mikulášská družina a vánoční tvoření pro děti.

Jsme rádi, že si otrokovičtí občané v předvánočním shonu našli čas na krátké zastavení a podpořili tak dobrou věc. Věříme, že si od nás kromě dárků odnesli i dobrý pocit a naladili se na vánoční atmosféru. Výtěžek z prodeje bude věnován zpět na činnost dílen.

 

Fotografie z Vánočního jarmarku naleznete zde.

Reportáž z Vánočního jarmarku naleznete v 18. minutě zpravodajského vysílání Městské televize Otrokovice z 5.12.2014

 
Předvánoční luftování skříní s otrokovickou NADĚJÍ

Předvánoční luftování skříní s otrokovickou NADĚJÍ

11.12.2014 v kinosále Otrokovické BESEDY od 10 do 18 hod.

27.11.14
Otrokovická pobočka NADĚJE pořádá v předvánočním čase charitativní akci v podobě hravého a nedrahého Dobročinného bazaru.
 
Více...
Předvánoční luftování skříní s otrokovickou NADĚJÍ

Vytřiďte hezké, ale nepotřebné věci a věnujte je na dobrou věc. Udělejte radost sobě i druhým. Darovat můžete cokoliv, co je zachovalé a přitom užitečné. Darované věci se budou až do 3.12.2014 vybírat v  Café NADĚJE,  Domě NADĚJE, nebo prodejně Galanterie a textilu, náměstí 3.května v Otrokovicích. Co od Vás dostaneme, to v pomoc proměníme!

Prodej darovaných věcí bude probíhat 11.12.2014 od 10 do 18 hod. na Otrokovické BESEDĚ. Svým nákupem na Dobrobazaru pomůžete lidem, které na bazaru nepotkáte, ale naši pomoc potřebují a ocení. Otrokovický dobročinný bazar se koná pod záštitou starosty města pana Jaroslava Budka.

Nakupování si mohou návštěvníci v předvánočním čase zpříjemnit u  voňavého  nápoje v improvizované kavárně. Pro děti je připraven dětský koutek. Výtěžek Dobrobazaru bude věnován na zakoupení antidekubitních matrací.

 

Pozvánku naleznete zde

 
Co by to bylo za vánoce bez jarmarku v otrokovické NADĚJI?

Co by to bylo za vánoce bez jarmarku v otrokovické NADĚJI?

25.11.14
Nastává čas adventu, rozjímání, setkávání se, ale i trocha starostí, jak potěšit blízké v jednom z nejkrásnějších období roku, nebo kde zažít tu pravou předvánoční atmosféru.
 
Více...
Co by to bylo za vánoce bez jarmarku v otrokovické NADĚJI?

 

Nastává čas adventu, rozjímání, setkávání se, ale i trocha starostí, jak potěšit blízké v jednom z nejkrásnějších období roku, nebo kde zažít tu pravou předvánoční atmosféru. Jedním takovým místem je již tradičně Vánoční jarmark, který každoročně v prvním adventním týdnu pořádá otrokovická pobočka NADĚJE. Brány zahrady Domu NADĚJE se návštěvníkům otevřou ve čtvrtek 4.12.2014 od 13. hodin.

Obchůzka mikulášské družiny, stánky s výrobky dílen otrokovické i zlínské NADĚJE, Charity sv. Anežky, Erga Kroměříž, Stůňat, tvoření pro děti a další. To je část bohaté nabídky, která je pro návštěvníky připravena. Od 15. hod. dokreslí atmosféru jarmarku vánočním koledováním cimbálová muzika ZUŠ Uherské Hradiště.

Pokud si chcete v předvánočním čase užít příjemnou atmosféru, nebo se jen tak zastavit na kus řeči s přáteli a známými při horkém punči s pečeným jablkem, určitě si udělejte čas na náš Vánoční jarmark. Nákupem jedinečných dárků uděláte radost blízkým a podpoříte dobrou věc.  Výtěžek z celé akce půjde zpět na podporu sociálně terapeutických dílen.