Praha

 
 

Aktuality

Na Andělu bude živo – v den neziskových organizací Prahy 5

Na Andělu bude živo – v den neziskových organizací Prahy 5

08.09.17 | Praha
V úterý 12. září od 11 do 17 hodin budou na Andělu tři veliké stany plné usměvavých lidí,
Více...
 
Praha Na Andělu bude živo – v den neziskových organizací Prahy 5

V úterý 12 září od 11 do 17 hodin budou na Andělu tři veliké stany plné usměvavých lidí, krásných předmětů, zajímavých informací i zábavných aktivit. Přijďte a uvidíte. Těšíme se na vás opět s plackovačkou a dobrou náladou!

 

Více informací zde


Méně...
 
Šťastná šestka na Beach Help Cup

Šťastná šestka na Beach Help Cup

04.09.17 | Praha
Krásné 6. místo vybojovali z 32 přihlášených týmů naši hráči Líba a Jirka Svobodovi. 
Více...
 
Praha Šťastná šestka na Beach Help Cup

Krásné 6. místo vybojovali z 32 přihlášených týmů naši hráči Líba a Jirka Svobodovi. 

Původně za nás měli své síly změřit Mekáči, ale pro zdravotní problémy svou účast skrečovali a zastoupili je náhradníci, právě Svobodovi. Na turnaji hráli poprvé, stejně jako jsme se poprvé zapojili my. Naše pořadové číslo při přihlášení byla ŠESTKA a Svobodovi se, za našeho mohutného povzbuzování, po velmi vyrovnaných zápasech v průběhu celého dne dostali až na 6. příčku! Získali tak pro nás 2 procenta z celkového výtěžku. 

Líbo, Jirko, ještě jednou gratulujeme a děkujeme!

 

Více fotek a také video na našem FB zde 

 


Méně...
 
Pojďte fandit na Beach Help Cup

Pojďte fandit na Beach Help Cup

31.08.17 | Praha
Prázdniny máme pomalu za sebou, i léto se přehouplo do své druhé poloviny, ale než obojí úplně skončí, pojďte s námi na sluníčko (tedy doufáme,
Více...
 
Praha Pojďte fandit na Beach Help Cup

Prázdniny máme pomalu za sebou, i léto se přehouplo do své druhé poloviny, ale než obojí úplně skončí, pojďte s námi na sluníčko (tedy doufáme, že bude svítit ;o), fandit a podpořit tým, který za nás bude bojovat na 3. ročníku Beach Help Cupu – charitativním turnaji v plážovém volejbale na podporu poskytovatelů sociálních služeb v Praze a okolí.

V sobotu 2. září 2017, ve sportovním areálu Beach Braník (Za Mlýnem 10, Praha 4 – Braník).

My se zapojujeme poprvé, a tak věříme, že budeme mít začátečnické štěstí a hráči pro nás získají co největší podíl z výtěžku celého turnaje.

A co když vás koukat na to, jak si někdo na písku pinká s míčem, nebaví? Nevadí, bude připravený bohatý doprovodný program, ve kterém si každý určitě něco zajímavého najde. 

Veškeré informace jsou na www.beachhelpcup.cz

Těšíme se s vámi na viděnou!


Méně...
 
Ahóóój NADĚJE

Ahóóój NADĚJE

aneb jak naši klienti sjížděli řeku

30.06.17 | Praha
Deset odvážných mladých lidí bez domova spolu s několika pracovníky střediska Bolzanova a dobrovolníky splavovalo Vltavu.
Více...
 
Praha Ahóóój NADĚJE

Deset odvážných mladých lidí bez domova spolu s několika pracovníky střediska Bolzanova a dobrovolníky splavovalo Vltavu. V pátek 23. června se všichni dopravili vlakem z Prahy do Vyššího Brodu, tam se nalodili a během víkendu dopluli až do Českého Krumlova. 

Na vodě poznali zábavu, oddech od reality běžného života, ale zakusili také, jaký je to pocit muset se na sebe navzájem spolehnout, spolupracovat, dělat společná rozhodnutí a pomáhat si.  

Nikdo se neutopil, pěkně si protáhli těla a nezahálel ani jejich kulturní duch. V Rožmberku si zvenku prohlédli hrad a v Krumlově staré město. Tam jim také jeden člen doprovodu, malíř Michal Singer, udělal přednášku o výtvarníku Egonu Schielem, který v tomto krásném jihočeském městě často pobýval a tvořil. Za to mu patří velký dík a rovněž všestranným instruktorům (tentokrát vodáctví) Jirkovi a Marcelovi. 

Prohlédněte si pár fotek na Facebooku střediska a sledujte ho, neboť by se tam brzo mělo objevit i video. 

Ahoj a, ať už na vodě nebo na souši, užijte si léto!


Méně...
 
Nadějní běžci na O2 Pražské štafetě

Nadějní běžci na O2 Pražské štafetě

Ohlédnutí

21.06.17 | Praha
14. června se 4 týmy NADĚJE zúčastnily O2 Pražské štafety 4x5 2017.
Více...
 
Praha Nadějní běžci na O2 Pražské štafetě

14. června se 4 týmy NADĚJE zúčastnily O2 Pražské štafety 4x5 2017.

Jeden byl složen z ředitelů a ústřední fundraiserky, 3 byly čistě pražské. Zapojili se za nás zaměstnanci, a to jak vedoucí služeb, tak sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách a dokonce i zubařka naší ordinace, dále spolupracující kurátoři (konkrétně z Prahy 3) a také dobrovolnice. 

Všem našim reprezentantům ke zvládnutí závodu gratulujeme a děkujeme, že do toho za NADĚJI šli, vlastně vběhli ;o)

 

Podívejte se na fotky na našem Facebooku a na video, kde, když budete pozorní, uvidíte nás hned dvakrát (nápověda: 0,24 a 2,07 :o). 


Méně...
 
V jeden den na „dvou židlích“

V jeden den na „dvou židlích“

aneb Helpfair a Veletrojka

07.06.17 | Praha
Letos se to tak pěkně sešlo, že nás 8. června můžete potkat naráz na dvou místech. Na Veletrzích sociálních služeb - Hlavního města Prahy s
Více...
 
Praha V jeden den na „dvou židlích“

Letos se to tak pěkně sešlo, že nás 8. června můžete potkat naráz na dvou místech. Na Veletrzích sociálních služeb - Hlavního města Prahy s Prahou 1 a Prahy 3.

Prahu 1 pravidelně brázdí náš automobil sociální služby a máme zde i denní centrum pro mladé lidi bez domova. Na „trojce“ se zase nachází naše největší středisko. Je to azylový dům a noclehárna pro muže s celkovou kapacitou 70 lůžek, a také zázemí terénních pracovníků a údržby.

Jeden veletrh se koná od 12 do 20 hodin na Střeleckém ostrově a druhý od 14 do 19 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad. Na obou je připravený bohatý program, takže se máte na co těšit. 

A my se těšíme na Vás!

 

 

 


Méně...