penzion Brno
Pomáhejte s námi

Během pro NADĚJI

O2 Pražská štafeta

- běžecký piknik pro běžce i neběžce 14. a 15. června 2017

06.03.17
Poběžte největší charitativní štafetový závod na 4x 5km v pražské Stromovce! Získejte registraci u nás a pomozte dobré věci!
 
Více...

Poběžte největší charitativní štafetový závod na 4x 5km v pražské Stromovce! Získejte registraci u nás a pomozte dobré věci!

 

Informace o závodu naleznete zde: https://www.runczech.com/cs/akce/prazska-stafeta-4x5/zavody/prazska-stafeta-4x5/index.shtml

 

 

Milujete běh? Souzníte s tím, co děláme? Běhejte za nás!

Kupte si od nás registraci na známý pražský maraton, půlmaraton či jiné běžecké závody.

Podpoříte nás tak finančně i šířením povědomí o naší práci.

 

Staňte se běžeckou NADĚJÍ!

Přihlaste se hned teď!

 

Jak to funguje?

Jsme hrdou součástí projektu Běž pro dobrou věc společnosti RunCzech, pořadatele největších běžeckých závodů v České republice. RunCzech navazuje na propojení běžeckých závodů s charitou tak, jak je běžné na maratonech a jiných běžeckých kláních po celém světě, a vyzývá účastníky svých závodů k podpoře nějaké, jim blízké, neziskové organizace.

Rozdíl mezi cenou, za kterou jsme startovné na jednotlivé závody nakoupili od společnosti RunCzech, a cenou, za kterou je dokážeme prodat, je hrubý zisk, který použijeme na naše služby.

 

Jak postupovat?

Vyberte si svůj závod a registrujte se.

 

Může nám pomoci i vaše okolí?

Vytvořte si vlastní běžecký fundraisingový profil jako např. https://www.darujme.cz/vzor. Napište na behampronadeji@nadeje.cz. Rádi vám poradíme a pomůžeme s dalšími kroky, abyste mohli zapojit své známé k podpoře vašeho běhu.