Nedašov

 
 
 
 
Udržujeme si kondici

Udržujeme si kondici

Soutěž ve společenských hrách v DSS Návojná

27.11.15
Dne 25. 11. 2015  jsme se zúčastnili v DSS Návojná 2. ročníku putovního turnaje ve společenských hrách. Soutěžilo se v pěti
Více...
 
Udržujeme si kondici

Dne 25. 11. 2015  jsme se zúčastnili v DSS Návojná 2. ročníku putovního turnaje ve společenských hrách. Soutěžilo se v pěti disciplínách - dáma, prší, pexeso, stolní tenis a kuželky. Z našeho zařízení soutěžilo 6 klientů a vybojovali pro nás 1. místo v kuželkách a 2. místo v pexesu. Po celou dobu soutěžení panovala příjemná, ale i bojovná atmosféra, neboť po vítězství toužil každý účastník. Klienti z našeho zařízení byli z této akce nadšení. Na závěr bylo pro všechny připraveno občerstvení a diskotéta. Za zprostředkování příjemného odpoledne organizátorům akce moc děkujeme.

Fotografie z akce zde.


Méně...
 
Trávnica nám fandí

Trávnica nám fandí

16.09.15
Besídka na terase
Více...
 
Trávnica nám fandí

Užít si ještě trochu tepla, pohody a dobré nálady se zachtělo všem z nedašovské NADĚJE. A jak se zpívá v jedné známé písni "ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc", tak tomu bylo i u nás - ten napekl cukroví, ten zase zahrál. Dohromady z toho vzešlo příjemné odpoledne s hezkými písničkami, tancem a veselou náladou.

Srdečné poděkování patří všem, kdo se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě tohoto setkání. Zvláštní poděkování patří pěveckému souboru TRÁVNICA, jehož vystoupení pohladilo po duši a dalo zavzpomínat na naše mládí. Fotogragie zde.


Méně...
 
Sportovní dřevorubci podpořili náš domov

Sportovní dřevorubci podpořili náš domov

23.06.15
Poděkování pořadatelům Timbersports Zádveřice
Více...
 
Sportovní dřevorubci podpořili náš domov

Milým překvapením pro nedašovskou pobočku bylo pozvání sportovních dřevorubců STIHL Timbersports Zádveřice na jimi pořádanou akci sportovního odpoledne 20 .6.2015, která se konala na hřišti TJ SOKOL Zádveřice. Záměrem této akce bylo předvést návštěvníkům sportovně adrenalinové odpoledne, s ukázkami bojových sportů a dalších zajímavých vystoupení, ukončené představením borců ze STIHL Timbertsportu v soutěži sportovního dřevorubectví. Hlavní pořadatel akce pan Daniel Hill se rozhodl poukázat část výtěžku z akce na konto nedašovské pobočky. Důvodem jeho rozhodnutí bylo podpořit zařízení, které poskytuje sociální službu jeho těžce nemocnému kamarádovi a spolužákovi. Tímto ušlechtilým gestem se předala nedašovské NADĚJI částka ve výši 16.600 Kč s tím, že se použije na zakoupení elektricky polohovatelného lůžka. Pořadatelům této akce, zejména panu Hillovi, děkujeme.


Méně...
 
Co všechno se dá prožít za jedno odpoledne

Co všechno se dá prožít za jedno odpoledne

01.06.15
Kácení máje
Více...
 
Co všechno se dá prožít za jedno odpoledne

Měsíc uplynul jako voda a májka, která se hrdě tyčila nad našimi domečky a svými barevnými pentličkami zdobila areál, byla pokácena. Na tomto činu se podílelo a přihlíželo mu hodně našich uživatelů, kteří se po celé odpoledne dobře bavili.  Bylo připraveno skvělé občerstvení a zábavný doprovodný program, jehož vrcholem bylo vystoupení taneční skupiny  FADILAH, zabývající se orientálními tanci. Půvabné mladé slečny tančící na zelené trávě nám připadaly jako víly a byly potěšením pro naše oči. Nově jsme si vyzkoušeli hrát pétanque nebo hádat evergreeny pouštěné pozpátku. O hudební doprovod se nám postarala naše vlastní kapela a vlastní dýdžej. Fotografie zde.


Méně...
 
Konečně na sluníčku

Konečně na sluníčku

14.05.15
Stavění máje, posezení na terase
Více...
 
Konečně na sluníčku

Měsíc květen budí k životu nejen květiny a stromy, ale také nás. Byl by hřích sedět na pokoji, když venku příroda předvádí svou krásu na rozkvetlých stromech a ptáci od rána do večera koncertují v jejich korunách. Studené počasí, které doposud na Závrší panovalo, snad nadobro pominulo a my můžeme začít s pořádáním venkovních besídek, s procházkami po okolí. Abychom zachovali posloupnost našich aktivit, pustíme se nejprve do stavění máje. Plán dne je jasný – přichystat něco na zub, nastrojit korunu májky, zajistit muziku, vhodně se obléct a dostavit se, třeba na vozíčku nebo pojízdném křesle, na terasu u jídelny. Že jsme to všechno stihli a dobře se bavili, můžete vidět zde


Méně...